Wczytuję dane...
Model: 0827
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Dziecko pcha się do kuchni? Chce pomagać w kuchni? Bierze się za ostry nóż albo ciężką deskę do krojenia? Podgląda Twoje wyczyny kulinarne, jednak jest zbyt małe żeby stanąć przy kuchennym blacie? Nie odciągaj dziecka od kuchni. Kup mu zestaw do krojenia lunch box.

Zestaw ten pozwoli na podstawowe wyczyny kulinarne. Nauczy dziecko posługiwania się nożem oraz sporządzania prostego, prowizorycznego posiłku. 

Aby nauczyć się podstaw krojenia, początkujący uczeń ma do dyspozycji nóż oraz deskę. Dzięki, której może liczyć na małe szkolenie. Drewniany nóż jest bardzo bezpieczny. Nie posiada ostrych krawędzi, jest lekki oraz łatwy do trzymania w dłoni. Dzięki takiemu wyposażeniu dziecko nauczy się prawidłowej techniki trzymania noża, co może przynieść wiele korzyści w późniejszych stadiach rozwoju. 

Aby dziecko mogło łapać podstawy krojenia, ma do dyspozycji szereg składników kuchennych połączonych ze sobą rzepami. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko może kroić małe kawałki oraz łączyć ze sobą poszczególne składniki. 

Zestaw zawiera: nóż, deskę, rybę, marchewkę, kurczaka, 3 kromki chleba, plaster sera, plaster pomidora, plaster szynki oraz plaster sałaty.

Materiał: drewno lakierowane

Wymiary: 

  • Długość: 21,3 cm   
  • Szerokość: 6,5 cm
  • Wysokość: 14 cm

Opakowanie

Wszystkie elementy zestawu zostały zapakowane w drewniane pudełko z aluminiową przykrywką. 

Producent: Viga 

Producent drewnianych zabawek dla dzieci daje gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci już od 18 miesiąca życia.