Wczytuję dane...
Model: 0824
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Kuchenka może sprawić dziecku bardzo wiele zabawy. To możliwość odkrycia nowej pasji i pokochania gotowania. Nasze pociechy mają tendencję do powtarzania naszego zachowania, dlatego też tak ochoczo chcą nosić nasze ubrania czy pomagać nam w gotowaniu. Kuchenka da dziecku możliwość odtwarzania ruchów rodziców krok po kroku. Będzie mogło ono wcielić się w rolę prawdziwego gospodarza i przygotować przyjęcie dla zaproszonych gości. Każdy będzie mógł poczuć się jak szef kuchni i wymyślić oryginalne potrawy. Odkrycie pasji gotowania w tym wieku zaprocentuje w przyszłości. Kto wie, gdzie nasze dzieci znajdą się po kilkunastu latach po tak niepozornej zabawie. Kup i sprawdź samemu, jakie korzyści może ona przynieść. Poza tym kuchenka rozwija wiele umiejętności takie jak motoryka, zręczność i kreatywność. Może być używana przez dzieci przez wiele lat i nie tracić ani na jakości na atrakcyjności. Sprawdzi się zarówno do pojedynczej zabawy jak też jako sposób na wspólną zabawę z rodzicami czy też z rówieśnikami.

Nasz sklep posiada zabawki wykonane z najlepszych materiałów i posiadają odpowiednie  europejskie normy EN71 oraz amerykańskie normy ASTM, które zapewniają o ich bezpieczeństwie. Farby oraz tusze wykorzystane do malowana kuchenki są nietoksyczne i nie wchodzą w reakcje chemiczne z innymi substancjami. Wysoka jakość i odpowiednia, konkurencyjna cena muszą iść ze sobą w parze.

Wymiary:  wymiary produktu: 60 x 30 x 81 cm

Materiał: drewno lakierowane

Wiek: powyżej 3 roku życia

Zestaw kuchenki zawiera: dwa palniki, okap, piekarnik, kran, metalowy zlewozmywak, półkę pod zlewozmywak, zegar, akcesoria do gotowania, półkę z przyprawami.