Wczytuję dane...
Model: 0942
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Twoje dziecko z zapałem brnie do kuchni i wywraca ją do góry nogami? Chce nauczyć się Twoich przepisów? Nie pozwala Ci zrobić deseru na niedzielny obiad? Spraw, aby zrobiło swój własny. Dzięki zestawowi do robienia deserów możesz pozwolić dziecku zostać mistrzem cukiernictwa.

Zabawka ta wygląda bardzo ciekawie. Estetyka wykonania sprawia, że lody owocowe z truskawką wyglądają niezwykle realistyczne. Drewno niezbędne do wykonania zabawki posiada niezwykle żywe kolory. Dzięki pojedynczym elementom zabawkę można dowolnie konfigurować. Zmieniać kolejność dowolnych składników albo odrzucać poszczególne elementy deseru. Aby deser tworzył całość do połączenia elementów stosowany jest niewielki kołek oraz otwory w pojedynczych warstwach deseru. 

Dzięki prostej zabawce. Dziecko rozwinie zdolności manualne rąk oraz nauczy się prawidłowo dopasowywać elementy, co jej istotne w dalszym rozwoju mózgu. 

Dane techniczne

Wymiary: 

  • Długość: 85 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Szerokość: 6,8 cm

Opakowanie:

Klasyczne pudełko kartonowe z plastikowym okienkiem pozwala na podglądnięcie produktu. 

Przeznaczenie:

Kolorowy i apetyczny to zabawka dla dzieci od 2 roku życia.

Producent: Viga 

Dzięki jego zabawkom nasz sklep zyskuje na popularności. Viga już od ponad 20 lat pracuje nad swoimi drewnianymi zabawkami. Wiele lat doświadczenia sprawia, że zabawki są w pełni bezpieczne. Dlatego kup zabawki Viga i postaw na bezpieczeństwo oraz jakość wykonania.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...