Wczytuję dane...
Model: 0944
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: viga

Zestaw do krojenia - tort truskawkowy Viga 51324 składa się z czterech części. Trzy z nich stanowią "kawałki tortu", czwartym jest całkowicie bezpieczny nóż wykonany z drewna, tak jak pozostałe elementy. Przy zakupie całość znajduje się w zgrabnym opakowaniu, co wielce ułatwia transport.

Oferowany przez nasz sklep tort zabawka od firmy Viga będzie świetnym prezentem dla dziecka, u którego rodzice zauważyli smykałkę o gotowania lub cukiernictwa. Bogato i realistycznie odwzorowane kawałki tortu wzmogą apetyt i dodadzą realizmu zabawie, podczas której brzdąc będzie mógł samodzielnie "pokroić" ciasto na kawałki za pomocą dołączonego do zestawu noża. Jest to o tyle istotna sprawa, że my, jako rodzice, możemy krok po kroku nauczyć nasze potomstwo, jak poprawnie posługiwać się sztućcami, nie narażając przy tym nikogo na uszkodzenie ciała. Nabywając nową umiejętność dziecko będzie mogło samodzielnie przyrządzić ucztę dla swoich lalek, misiów czy wymyślonych na potrzeby zabawy przyjaciół.

Z tego powodu jest to również zabawka kreatywna, bo pozwala dziecku (szczególnie dziewczynkom), próbować się w roli gospodyni przyjęcia - i to takiej, która samodzielnie przygotowała dla gości tort! Przy odrobinie wyobraźni pokój naszego brzdąca zamieni się w wystawną ucztę, a nauka manier przy stole stanie się, zamiast przykrej konieczności, wspaniałą zabawą. Plusem jest również element estetyczny, bo kolorowe, żywe farby tortu będą świetnie wyglądały na stole dziecka.

Jeśli Twoja latorośl nie ma zbyt dobrych stosunków z jedzeniem, kup jej ten tort i zobacz na własne oczy, jak sytuacja będzie się zmieniać. Wyjątkowo przystępna cena jest dodatkową zachętą.

Należy jeszcze wspomnieć o bezpieczeństwie najmłodszych, o które firma Viga dba. Farby użyte do pomalowania drewnianych elementów są nietoksyczne i spełniają wszystkie normy (EN71 i ASTM). Klienci sobie to cenią, zostawiając pozytywne opinie.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.

DANE TECHNICZNE

Wymiar produktu:

dł: 95mm x wys: 80mm x szer: 70mm

Wymiary opakowania:

dł: 165mm x wys: 110mm x szer: 78mm