Wczytuję dane...
Model: 0826
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Waga sklepowa od firmy Viga to spora dawka zabawy dla dziecka. Dostępna w dobrej cenie, jest solidną, edukacyjną zabawką, która rozwinie u dziecka logiczne myślenie, zdolności manualne i wiedzę na temat świata. Kup ją, jeśli chcesz wspomóc rozwój swojej pociechy, zapewniając jej przy tym godziny wspaniałej rozrywki!

Zabawka dzięki wskaźnikowi ciężaru rozwija w dziecku logiczne myślenie i zdolności manualne. Waga pozwoli dziecku udawać sprzedawcę i pomoże nauczyć czegoś o ciężarze, oraz funkcjonowaniu sklepów. Dziecko zajmując się wagą na pewno rozwinie swoją fantazję. Oprócz tego waga może też pomóc zrozumieć wartość pieniądza i wspomóc naukę liczenia.

Z pewnością waga zaciekawi każde małe dziecko, jest to niezbędny element do zabawy w sklep. Dzięki wadze możemy bawić się z dzieckiem w odmierzanie konkretnych ciężarów zabawkowych produktów i odgrywać proste sytuacje ze sklepu. Waga z pewnością jest dobrym prezentem dla dzieci, które interesuje życie i zachowania dorosłych, ta zabawka pozwoli im ich naśladować.

Wagę wykonano z drewna i pomalowano bezpiecznymi farbami w nasycone, zróżnicowane barwy. Zabawka posiada wskaźnik i wypisane liczby do pomiaru ciężaru. Konstrukcja jest zgrabna i wzbudzi zainteresowanie dziecka.

Ta oferowana przez sklep Maludas zabawka została wykonana z dbałością o bezpieczeństwo dziecka, nie zawiera toksycznych materiałów, ani malutkich, luźnych elementów. Będzie świetnym zakupem dla dziecka ciekawego otaczającego go świata.

Wymiary: 185 x 200 x 85 mm

Materiał: drewno

Waga: 200 g

Wiek: od trzech lat

Zestaw zawiera wagę z prostą tarczą oznaczoną cyframi i ruchomym wskaźnikiem oraz szalką do ważenia.