Wczytuję dane...
Model: 1065
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: kiddieland

Kiddieland 051359 Interaktywna Żyrafka (model: 1065) to idealna zabawka dla Twojego malucha. Została stworzona przez firmę Kiddieland, która słynie z produktów wysokiej jakości, bezpiecznych dla dziecka i przede wszystkim w dobrej cenie. Wymiary zabawki, to: dł.: 16 cm x wys.: 23 cm x szer.: 11 cm, natomiast wymiary opakowania, w którym żyrafka do Ciebie dotrze to: dł.: 18 cm x wys.: 25,50 cm x szer.: 11,5 cm. 

Żyrafka uczy i bawi

Interaktywna żyrafka została zaprojektowana z myślą o rozwoju dziecka. Zabawka pomaga prawidłowo wykształcić i poprawić koordynację ruchową, a także zmysł dotyku.  Ponadto zapewnia dziecku doskonałą zabawę i nie pozwala mu się nudzić. Na grzbiecie żyrafki znajduje się zielona papuga. Gdy dziecko na nią naciśnie, rozlegnie się wesoła, rytmiczna melodia, a zabawka zacznie się sama przemieszczać. W ten sposób dziecko zostanie sprytnie zachęcone do pościgu za nią, co pozytywnie wpłynie na jego koordynację ruchową, a także na kondycję. W trakcie pościgu, żyrafka wesoło porusza główką, co powoduje, że dziecko odczuwa radość i przyjemność z zabawy. Warto również wspomnieć, że podczas grania melodii, uszy żyrafki świecą w rytm muzyki na czerwono. Tym samym Twój maluch dodatkowo dostaje lekcję rytmiki. Kto wie, może wyrośnie z niego profesjonalny muzyk? 

Zabawka cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i rodziców, którzy wystawiają jej same pozytywne opinie. Ponadto posiada certyfikat bezpieczeństwa CE. Chciałabyś/Chciałbyś zafundować swojemu dziecku doskonałą zabawę, a przy okazji rozwój podstawowych umiejętności? Nie czekaj, kup Interaktywną Żyrafkę Kiddieland już dzisiaj. Do nabycia w sklepie Maludas w okazyjnej cenie.

Interaktywność i zabawa

Zabawki interaktywne są wyśmienitą propozycją dla Twojego malucha. Przynoszą szereg korzyści. Zapewniają przede wszystkim rozwój przeróżnych umiejętności, a przy okazji oferują znakomitą zabawę. Interaktywna zabawka pomaga ożywić kreatywność, logikę, rytmikę, koordynację ruchową i wiele innych przydatnych umiejętności. Jest to niewątpliwie obowiązkowa pozycja na półce z zabawkami Twojego dziecka.

Parametry techniczne:

Wymiary zabawki - dł.: 16 cm x wys.: 23 cm x szer.: 11 cm

Wymiary opakowania - dł.: 18 cm x wys.: 25,50 cm x szer.: 11,5 cm

Stworzona zgodnie z certyfikatem  bezpieczeństwa CE

Przeznaczenie dla dzieci powyżej 12 miesiąca

Materiał: tworzywo sztuczne