Wczytuję dane...
Model: 1066
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: kiddieland

Kiddieland 052100 Interaktywny Galopujący Konik Blue to atrakcyjna wizualnie interaktywna zabawka przeznaczona przede wszystkim dla dziewczynek. Sama figurka niebieskiego konika i dosiadającej go dziewczynki-dżokeja są bardzo urokliwe. Zaletą zabawki jest jednak nie tylko interesujące wzornictwo, ale także interaktywność i wielofunkcyjność. Kup niebieskiego konika Kiddieland, a sprawisz wielką radość wszystkim małym miłośniczkom zwierząt!

Interaktywny konik Kiddieland to zabawka ruchoma. Po naciśnięciu figurki małej dżokejki, błękitny konik zaczyna galopować. Potrafi też poruszać głową, w śmieszny sposób ją przekrzywiając. Zabawka wydaje również sygnały dźwiękowe w postaci melodyjek oraz sygnały wizualne w postaci migających, barwnych światełek. Umożliwia to interakcję dziecka z zabawką, sprawia, że interaktywny konik jest "jak żywy". Na pewno sprawi więc wiele przyjemności dziewczynkom, które marzą o posiadani własnego kucyka.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 12 roku życia, pod opieką rodziców mogą się nią jednak bawić także maluchy. Pogoń za galopującym konikiem zwiększa sprawność motoryczną dzieci, a naciskanie przycisków sprawność manualną. To właśnie gonienie za konikiem jest najprzyjemniejszą częścią zabawy! 

Mimo, że cena tej interaktywnej zabawki jest niska, jest ona bardzo efektowna wizualnie. Jest też zapakowana fabrycznie w eleganckie opakowanie. Będzie więc doskonałym i niedrogim podarunkiem dla chyba każdej dziewczynki - chyba każda dziewczynka jest przecież miłośniczką kucyków. 

Marka Kiddieland powstała w 1998 roku. Firma działa na całym świecie, specjalizując się w produkcji innowacyjnych zabawek interaktywnych, zwłaszcza przeznaczonych dla młodszych dzieci. Uzyskała też trudną do zdobycia licencję Disneya. Ze względu na pozytywne opinie o interaktywnych zabawkach Kiddieland na całym świecie, nasz sklep poleca klientom nie tylko niebieskiego galopującego konika, ale też wiele równie atrakcyjnych zabawek tej marki o podobnym wzornictwie. Niebieski konik interaktywny posiada atest bezpieczeństwa CE.

Parametry techniczne:

Wymiar produktu: 21 cm (długość) x 21 cm (wysokość) x 11 cm (szerokość)

Wymiary opakowania: 23 cm (długość) x 23 cm (wysokość) x 12 cm (szerokość)

Posiada atest bezpieczeństwa CE

Przeznaczona dla dzieci które ukończyły 12 miesiąc życia

Materiał: tworzywo sztuczne

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...