Wczytuję dane...
Model: 1556
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Sympatyczne, nawlekane klocki, kup je, żeby nauczyć swoje dziecko, jak wygląda życie na wsi i wzbogacić jego zabawę!

Pomalowane bezpiecznymi farbami klocki z naszego sklepu to dostępna w przystępnej cenie zabawka, która sprawdzi się szczególnie przy bardzo małych dzieciach i w połączeniu z innymi klockami drewnianymi.

Nieograniczone możliwości zabawy: odgadywanie nazw, zabawa jak plastikowymi ludzikami albo łączenie z innymi zabawkami. Wszystko to zapewni dziecku dużo dobrej zabawy. Drewniane klocki rozwiną w dziecku myślenie skojarzeniowe i pomogą nauczyć nowych słów, mogą też rozbudzić w nim wielką ciekawość świata. Możliwość nawlekania klocków wyrobi w dziecku cierpliwość i poprawi jego zręczność. Dzięki kształtom i kolorom młodemu odkrywcy łatwo będzie zapamiętać wszystko, co opowiemy mu o życiu na wsi.

Klocki można nawlekać na dołączony sznureczek albo bawić się nimi oddzielnie. Idealne do zabawy w układanie historyjek o wsi i zwierzątkach. Rozsypanie klocków na dywanie sprawi, że dziecko wymyśli mnóstwo sposobów na zabawę w wiejskie gospodarstwo. Dzięki swoim rozmiarom i kolorom świetnie dopasują się do innych klocków, dzięki czemu będą świetnym dodatkiem, podczas zabawy w budowanie.

Wymiary: 205 x 45 x 190 mm

Materiał: drewno

Waga: około 900 g

Wiek: od trzeciego roku życia

Zestaw zawiera 12 elementów, w tym figurkę krowy, kaczuszki, kurki, kotka, pieska, konika, owieczki, farmera, żony farmera, traktora, stodoły i jabłoni. Zestaw zawiera również kołek ze sznurkiem do nawlekania klocków.