Wczytuję dane...
Model: 1831
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Aktywna Farma Domek jest to zabawka pomagająca w rozwoju wielu przydatnych umiejętności. Zabawka jest przeznaczona zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, powyżej 3 lat.

Aktywna Farma Domek jest to sorter, który posiada wycięte otwory, do których trzeba dopasować odpowiedni kształt klocka. Aktywna farma to również zabawa w rozpoznawanie kolorów, a dzięki umieszczonemu zegarowi pozwala na naukę cyferek i rozróżnianie godziny, która jest na nim umieszczona. Dzięki ściąganemu dachowi z jednej strony umożliwia łatwe wyciągnięcie klocków i ponowne ich umieszczenie w odpowiednich otworach.

Aktywna Farma Domek, to zabawka w bardzo żywych kolorach, przyciągających wzrok dziecka dzięki czemu dziecko ma ochotę na poznanie zabawki i zabawę. W skład zabawki wchodzi: domek farma oraz cztery kolorowe klocki.

Wymiary zabawki: wys. 220mm, szer. 200mm, dł. 200 mm.

Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, w całości wykonana jest z drewna, które zostało dodatkowo pomalowane na żywe kolory. Wszystkie materiały posiadają odpowiednie atesty i spełniają wszystkie wymagane normy, tak aby bawiące się nimi dziecko było bezpieczne. Materiały są również miłe i przyjemne w dotyku, co sprawia że dziecko chętnie po nie sięga.

Aktywna Farma Domek ma za zadanie również rozwój umiejętności myślenia, kojarzenia i ćwiczenia zręczności. Zabawka jest dobrym pomysłem na naukę liczb oraz godzin, dzięki czemu w dodatkowy sposób wspomaga rozwój dziecka.