Wczytuję dane...
Model: 1811
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Picie kawy to nieodłączny element dla większości z nas. Dzieci przypatrują się nam i zastanawiają, kiedy same będą mogły napić się tego zakazanego, dorosłego napoju. Nic dziwnego więc, że kawa rozbudza ich ciekawość. Proces mielenia ziaren, niepowtarzalny aromat i zapach to kuszące atrybuty. Pozwól dziecku na doświadczenie tego. Kup mu ekspres do kawy marki Viga. Dzięki niemu Twoja pociecha będzie mogła bawić się w przygotowywanie kawy dla gości.

Zestaw jest bardzo oddany rzeczywistości. Ekspres posiada charakterystyczne pokrętło, służące do wyboru rodzaju kawy oraz nadrukowany zegar. Ponadto wyposażony jest też w kubeczek plastikowy i kapsułę, które możemy umieścić na górze. Oddanie rzeczywistości zwiększa też guziczek, rozpoczynający proces parzenia. Dzięki temu dziecko będzie mogło bawić się w przygotowywanie podwieczorków dla swoich gości i najbliższych. Rozwinie ponadto swoją wyobraźnię i zdolności psychoruchowe.

Jako sklep chcemy, aby każdy produkt, który sprzedajemy, był najwyższej klasy, a cena była konkurencyjna i dobra. Dlatego też szukamy producentów, którzy spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, takie jak EN71 czy ASTM. Farby zaś użyte do uzyskania pięknych, intensywnych barw muszą być w pełni nietoksyczne. Kupując u nas, możesz być pewna, że wybierasz to, co najlepsze dla Twojego dziecka.

Wymiary: 20 x 18 x 11 cm

Materiał: drewno lakierowane

Waga: 0,15 kg

Wiek: od 18 miesiąca życia

W skład zestawu wchodzi: ekspres z pokrętłem i zegarem, kubeczek plastikowy, kapsuła z kawą.