Wczytuję dane...
Model: 1812
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Dzieci bardzo chętnie naśladują dorosłych, a drewniany mikser daje możliwość robienia ciasta razem z mamą, w tym samym czasie i to na swoim sprzęcie. Radości nie będzie końca!

Zabawka jest odpowiednia dla dziewczynki oraz chłopca. To pierwsze urządzenie dla przyszłego szefa kuchni w restauracji lub cukiernika. Posiadanie swojego miksera wpłynie na wyobraźnię dziecka, samo będzie decydowało czy ubije pianę lub krem czy też ciasto. Będzie inspiracją do przygotowania przyjęcia dla rodziny lub ulubionych zabawek – dziecko poczuje się ważne jako organizator. Za pomocą tej zabawki będzie mogło nabywać cech, które będą bardzo przydatne w dorosłym życiu. Podczas zabawy mikserem dziecko będzie ćwiczyło motorykę ręki, gdyż funkcją ubijania uruchomi się wówczas, gdy wprowadzi ono w ruch pokrętło.

Zabawka może być przeznaczona zarówno do zabawy w domu, jak również w przedszkolu. Dzieci nabędą umiejętność współpracy w grupie, zwłaszcza gdy mikser będzie jednym z wielu elementów wyposażenia zabawowej kuchni przedszkolnej. Nauczą się podziału obowiązków i wykonywania ich na zmianę.

Mikser został wykonany z drewna o wysokiej jakości i pomalowany bezpiecznymi dla zdrowia farbami. Posiada misę, które wykonana jest z plastiku.

Kup teraz mikser firmy VIGA dla Twojego dziecka. Nasz sklep oferuje dobre zabawki na każdą okazję, a każdy moment jest odpowiedni, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka. Cena jest przystępna, dlatego warto sprawić radość najmłodszym.

 

Wymiary: 20,5 x 17 x 10,5cm

Materiał: drewno i plastik

Wiek dziecka: 2 lata