Wczytuję dane...
Model: 1849
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Twoje dziecko chciałoby obchodzić urodziny codziennie? Kup drewniany tort, który mu to umożliwi!

Drewniany torcik Viga to idealny produkt dla wszystkich maluchów, którym urodziny kojarzą się z przyjaciółmi i dobrą zabawą. Nie może go zabraknąć w żadnej zabawkowej kuchni. Dzięki rzepom, które łączą ze sobą poszczególne elementy tortu, zabawka świetnie przyczyna się do rozwoju koordynacji ręka-oko. Kierowana jest do maluchów już od 1,5 roku życia i mogą się nią świetnie bawić wszystkie dzieci w rodzinie.

Barwne, ręcznie malowane elementy zachęcają dziecko do kreatywności i ukierunkowują jego wyobraźnię. Maluch może udekorować tort owocami i lentilkami zgodnie z własną inwencją twórczą, a sam proces dekorowania pozwoli mu poczuć się jak prawdziwy cukiernik. Dodatkowo w zestawie znajduje się drewniana świeczka z doczepianymi numerkami od 1 do 8. Dzięki nim dziecko może poczuć się, jakby rzeczywiście przygotowywało tort urodzinowy!

 

Oferowany przez nasz sklep drewniany torcik dla dzieci charakteryzuje wysoka jakość i niska cena. Zabawka spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zgodnie z normą EN-71. Wybierając ją masz pewność, że zabawka wpływa pozytywnie na rozwój twojej pociechy i zapewnia jej bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wymiary: około 23 x 23 x 3,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 875 g

Wiek: od 18 miesiąca życia

Zestaw zawiera:

  • tort, składający się z sześciu kawałków, połączonych rzepami
  • drewniany talerz
  • drewnianą łopatkę
  • świeczkę
  • 6 łączonych rzepami dekoracji – po dwie z truskawkami, wisienkami i lentilkami
  • 8 papierowych cyferek, nakładanych na świeczkę