Wczytuję dane...
Model: 1859
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Kasa zabawkowa od firmy Viga to masa świetnej rozrywki dla Twojego dziecka, pomoże uczyć dziecko liczyć i zintegruje je z rodzeństwem albo kolegami. Kup ją w naszym sklepie, a sprawisz dziecku wymarzony gadżet.

Za dobrą cenę otrzymasz drobiazgowo wykonaną zabawkę, która pomoże nauczyć dziecko liczyć, nauczy płacenia w sklepie i odpowie na pytania, jakie może ono zadawać stojąc w kolejce w supermarketach. Kasa świetnie też wpłynie na zdolności manualne pociechy i rozwinie jej fantazję. Dziecko będzie zadowolone, jeśli kupisz mu coś, co będzie wyglądało jak narzędzie dla dorosłego, tylko dużo bardziej kolorowo. Z pewnością zabawka dostarczy dziecku szczęśliwych wspomnień ze wspólnej zabawy. Kasa jest ładnie wykonana, pomalowana w nasycone barwy za pomocą bezpiecznych farb. Solidna i zgrabna konstrukcja zda egzamin nawet z bardzo małymi dziećmi. Liczne ruchome części, jak chociażby szufladka na pieniądze, czy czytnik na sznurku z pewnością zainteresują każdego młodego odkrywcę.

Cel zabawki to odgrywanie scenek w sklepie, sprawdzi się przy samotnej zabawie, kiedy dziecko może użyć swoich zabawek jako klientów, jak i we wspólnej zabawie z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, albo kolegami. Liczba monet z pewnością zainteresuje pociechę, przydadzą się one przy innych zabawach, natomiast w pełni ponumerowana klawiatura na kasie pomoże dziecku wyuczyć się na pamięć wszystkich cyfr.

Wymiary: 180 x 180 x 95 mm.

Materiał: drewno

Wiek: od trzeciego roku życia

Zestaw składa się z kasy, zabawkowego skanera na sznurku, karty kredytowej, czterdziestu monet i rolki taśmy na paragon.