Wczytuję dane...
Model: 1865
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Dzieci uwielbiają przebywać w kuchni razem z rodzicami. Lubią też podglądać, co się dzieje wokół i chcą samemu uczestniczyć w gotowaniu. Nie zawsze jednak możesz pozwolić dziecku na pomaganie nam w przygotowaniu posiłków, szczególnie jeżeli używasz ostrych przedmiotów. Jeżeli dziecko chce się pomimo to bardzo zaangażować, nic nie stoi na przeszkodzie. Kup małemu kucharzowi zestaw do krojenia „Owoce” od firmy Viga.

Zestaw zawiera bezpieczny drewniany nożyk, deseczkę do krojenia i owoce, których elementy są połączone rzepami. Dzięki temu dziecko może na okrągło „kroić” owoce i łączyć je na nowo. Tego typu zabawa to świetna zabawa dla naszej pociechy, kiedy my same gotujemy. Ponadto kształt owoców może sprawić, że dziecko nabierze apetytu na nie i poprosi o prawdziwe do zjedzenia.

Zabawki od firmy Viga to nie tylko świetna zabawa. Umożliwiają one edukację i rozwój dziecka. Nożyk i deska do krojenia rozwija jego zdolności psychoruchowe i zwiększa kreatywność. Takie ćwiczenia mogą w przyszłości zaprocentować.

Jako sklep, wierzymy, że cena musi odpowiadać jakości, a zabawa musi być związana z bezpieczeństwem. Dlatego oferujemy produkty najlepszej klasy, które spełniają wszystkie najważniejsze normy i standardy europejskie i amerykański, takie jak EN71 i ASTM. Wszystkie farby, które zostały użyte do uzyskania tych intensywnych barw, są nietoksyczne i w pełni nieszkodliwe dla dzieci.

Wymiary: 23 x 16 x 8 cm

Materiał: drewno lakierowane

Wiek: od 18 miesiąca życia

Komplet owoców do krojenia zawiera:  drewnianą tacę, drewniany nóż, deseczkę, banana, cytrynę, gruszkę, jabłko, pomarańczę oraz kiwi.