Wczytuję dane...
Model: 2157
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Gra, która pobudzi wyobraźnię twoje dziecka! Kup już dziś, bo cena jest bardzo atrakcyjna!

Ważne jest, aby już od wczesnego etapu dzieciństwa pomóc dziecku w rozwoju wyobraźni oraz logicznego myślenia. Gry manipulacyjne pozwolą twojemu maluchowi w rozwijaniu tych umiejętności.

Nasz sklep ma swojej ofercie grę manipulacyjną "Trop i śledź", która na pewno pomoże Twojemu maluchowi pobudzić drzemiącą w nim kreatywność. Gra składa się z drewnianej planszy, obrotowej zębatki, 12 kołeczków w 4 kolorach oraz kart zawierających wzory. Cała zabawa polega na tym, aby Twoja pociecha ułożyła kołeczki według załączonych wzorów.

Drewniana plansza jest kolorowa i zawiera ładne obrazki kwiatków oraz pszczółek. Tak stworzony design na pewno zachęci twoje dziecko do zabawy.

Sklep Maludas dba o zdrowie twojego malucha. Drewno z którego wykona jest gra oraz farby, którymi została pomalowana spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Gra "Trop i śledź" to świetny wybór na zabawkę dla dziecka. Zapewni Twojemu maluchowi dużo radości, a jednocześnie poprawi jego zręczność i precyzję. Kup grę już dzisiaj, a zaowocuje to rozwinięciem myślenia analitycznego oraz przyczynowo skutkowego u twojej pociechy. W przyszłości pomoże mu to sprawniej rozwiązywać zadania matematyczne podczas szkolnych zajęć.

Zainwestuj w przyszłość twojego dziecka, kup grę już teraz!

Wymiary: 300x300x75mm

Materiał: drewno

Waga: 1,21 kg

Wiek: 3+

W zestawie znajduje się drewniana plansza, obrotowa zębatka, 12 kołeczków w 4 kolorach oraz karty zawierające wzory.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...