Wczytuję dane...
Model: 2220
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Kulodrom - tor na kulki, jest to zabawka polegająca na budowaniu i rozbudowywaniu toru, po którym z łatwością będą przemieszczały się szklane kulki.

Kulodrom - tor na kulki, to bardzo rozbudowana zabawka, pobudzają kreatywność, motorykę oraz wyobraźnię Naszego dziecka. Zestaw składa się z 49 elementów, zawierających:

- 6 elementów prostych z torem dla kulek, które mają dwie długości,

- 4 elementy służące do zakręcania torów,

- 2 elementy z torem i otworem,

- 4 elementy pochyłe posiadające tor,

- 4 kostki z otworami,

- 1 tunel,

- 1 schodki,

- 1 element z dzwonkiem,

- 1 miska z otworem,

- 7 elementów konstrukcyjnych w kolorze naturalnego drewna,

- 11 kolorowych elementów, dla urozmaicenia wizualnego toru,

- 2 misie, które można ustawić nad torem,

- 5 szklanych kulek.

Dodatkowo w zestawie znajduje się 10 kart z przykładowymi torami do zbudowania, każdy tor ma inny poziom trudności, dzięki czemu dziecko uczy się nowych umiejętności.

Kulodrom - tor na kulki, to pomysł na zabawę nie tylko samego dziecka, ale i rodziców, a dzięki możliwości tworzenia coraz to nowych torów, jest to świetna zabawa dla całej rodziny. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Zestaw został zapakowany w wiaderko z uchwytem, dzięki czemu jego przenoszenie jest niezwykle łatwe i bezpieczne. Zabawka zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

Kulodrom - tor na kulki to zabawka, której elementy zostały wykonane w całości z drewna bukowego, dodatkowo pomalowane na przyciągające uwagę żywe kolory. Wszystkie elementy spełniają normy bezpieczeństwa, dzięki czemu Nasze dzieci bez obaw mogą się nimi bawić.

Dane techniczne: wymiar opakowania: dł: 220mm, wys:220mm, szer: 220mm.