Wczytuję dane...
Model: 2239
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Zabawkowa kuchenna to jeden z najlepszych produktów marki Viga w naszym sklepie. Kup zabawkę dla młodego mistrza kuchni, a zapewnisz jego wyobraźni tysiące nowych pomysłów! Pełno radości w niskiej cenie.

Drewniana kuchenka zapewni dziecku kreatywną zabawę, rozwijającą wyobraźnię, koordynację ruchową i kreatywność. Zabawka rozwija zmysły wzroku i dotyku, uczy rozpoznawania kształtu i pomaga tłumaczyć dziecku na czym polega praca w kuchni. Drewniana kuchenka pozytywnie wpłynie na rozwój zdolności intelektualnych dziecka i z łatwością utrzyma jego zainteresowanie. Całość wykonano z drewna bukowego i pomalowano w przyjemną czerwień, oraz biel i czerń, co rozbudzi w dziecku ciekawość. Zestaw można z łatwością złożyć, żeby zajmował mniej miejsca. Solidna i przyjemna dla oka zabawka, którą zajmiemy pociechę na długie dni.

Zabawkowa kuchenka została stworzona do zabawy w gotowanie, posiada rondel i garnek ze zdejmowanymi pokrywkami, które z pewnością zainteresują dziecko. Z pewnością świetnie będzie pasować do zabawy w kucharza, pozwoli odgrywać z dzieckiem scenki i uczyć go nowych rzeczy. Garnek i patelnię można swobodnie zdejmować i umieszczać na zabawkowych palnikach, łyżki zawieszać na ściance zestawu. Akcesorium posiada małą solniczkę i pieprzniczkę, a na dole kuchenki znajdują się pokrętła. Duża liczba dodatkowych elementów pomoże zainteresować dziecko.

Wymiary: 310 x 300 x 95 mm

Materiał: drewno

Waga: 150 dag

Wiek: od trzeciego roku życia

Zestaw zawiera kuchenkę, garnek, dwie łyżki, solniczkę, pieprzniczkę patelnię i pokrywki do nich.