Wczytuję dane...
Model: 7589
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Pobudź kreatywność swojego małego dziecka za pomocą tego wyjątkowego produktu! Niska cena i godziny świetnej zabawy!

Szukasz produktu, który będzie w stanie pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojej pociechy? Chcesz kupić dziecku produkt, który zajmie je na długi czas? Liczysz na wysoką jakość wykonania i niesamowitą frajdę dla dziecka? Nie mogłeś trafić lepiej! Nie przechodź obojętnie obok produktu, który oferuje nasz sklep z zabawkami Maludas!

Cały zestaw został umieszczony w gustownym, drewnianym pudełku z przegrodami, dzięki czemu znaczenie zostało ułatwione segregowanie poszczególnych elementów. W owym pudełku znajdują się kolorowe sznurki, a także drewniane elementy do nawlekania. Te są bardzo zróżnicowane. Mowa tutaj chociażby o koralikach z nadrukami liter, a także w kształtach przypominających wyglądem kolorowe kwiaty, serca, gwiazdy, motylki, żaby i różne ciekawe figury geometryczne.

Zadaniem malca będzie nawlekanie koralików na kolorowe sznurki i konstruowanie nowych, ładnych naszyjników, bransoletek. Warto wiedzieć, że dzięki elementom z nadrukami liter możliwa jest również nauka konstruowania słów i czytania ich. Tutaj konieczna będzie pomoc rodzica dziecka, który pokaże i nauczy, jak to robić. Być może kiedyś Twoja pociecha poczuje inspirację i zostanie twórcą przepięknej biżuterii i zdobędzie uznanie na całym świecie! Mając do dyspozycji tyle różnych elementów z pewnością zajmie swój czas na bardzo długo.

Nasz sklep z zabawkami Maludas oferuje produkt, który będzie świetnym wstępem do nauki czytania i pisania. Warto wiedzieć, że nauka poprzez zabawę jest najbardziej efektywna!

Opisywany tutaj produkt został wykonany z drewna. Każdy element natomiast pomalowano bezpieczną dla organizmu farbą. Pamiętaj, że koraliki są niewielkie, dlatego zawsze nadzoruj swoją pociechę podczas zabawy. Jesteś zainteresowany? Cena jest niesamowicie niska! Kup dziecku wyjątkowy prezent i obserwuj, jak szybko się rozwija.

Wymiary: około 31 x 24 x 2 cm

Materiał: drewno/tkanina/tekstylia

Waga: 0,52 kg

Wiek: od 3 roku życia

W opakowaniu znajdują się kolorowe nici i koraliki do nawlekania dla dzieci.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...