Wczytuję dane...
Model: 8953
Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Twoje dziecko chce zostać wielkim kucharzem i gotować w najdroższych hotelach świata? Swoją przygodę może zacząć dzięki temu zestawowi! Niska cena i najwyższa jakość są na wyciągnięcie Twojej ręki.

Szukając odpowiedniej zabawki dla swojego dziecka warto zdawać sobie sprawę z tego, co lubi ono robić, czym aktualnie się fascynuje. Chcesz kupić swojej pociesze wyjątkowy produkt, dzięki któremu będzie się rozwijać i przyjemnie bawić? Nasz sklep poleca ten zestaw – nie przechodź obojętnie!

Nasz sklep z zabawkami Maludas prezentuje zestaw garnków dla dziecka. W opakowaniu znajdują się metalowe, srebrne garnki – różnią się rozmiarem i uchwytem. Do każdego z nich dołączona jest pasująca pokrywka w tym samym kolorze. Poza garnkami w zestawie znajdują się tak przydatne przedmioty, jak dwie chochle różnych rozmiarów, cedzak, łyżka do makaronów oraz szpatułka. Warto wiedzieć, że cena za zestaw jest niezwykle atrakcyjna!

Twoją córkę lub Twojego syna fascynuje gotowanie? Ten zestaw garnków dla dzieci będzie genialnym rozwiązaniem! Zabawa będzie niezwykle stymulowała wyobraźnię dziecka, ale też pomoże mu zaznajomić się z działaniem niektórych narzędzi używanych na co dzień w kuchni. Warto również wiedzieć, że rodzic będzie mentorem podczas zabawy. Dzięki temu, zaistnieje wspaniała okazja do wspólnego spędzania czasu. Nie spodziewasz się, jak mocno zacieśniają się więzi z dzieckiem dzięki wspólnej zabawie. Kup zestaw swojemu dziecku już teraz!

Wszystkie elementy tego zestawu garnków dla dzieci zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów, w tym przypadku metalu. Produkt został przeznaczony do użytku dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Nasz sklep z zabawkami Maludas jest miejscem, w którym możesz liczyć na satysfakcję z zakupów i niską cenę. Sprawdź również resztę naszej wyjątkowej oferty!

Wymiary: około 9 x 3 x 4 cm

Materiał: metal

Waga: 0,7 kg

Wiek: od 3 roku życia

W zestawie znajdują się trzy garnki – większy i mniejszy z uszami i jeden z rączką. Poza tym znajdują się tam dwie chochle, szpatułka, łyżka do makaronu i cedzak.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...