Wczytuję dane...
Model: 8261
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zabawkowe pieniądze Euro dla dzieci pozwalają poznać dziecku nominały pieniężne obowiązujące w krajach należących do Unii Europejskiej.

Bez takich akcesoriów jak banknoty nie może się odbyć żadna zabawa w sklep i robienie zakupów! Banknoty uatrakcyjnią każdą tego typu zabawę, niepostrzeżenie ucząc liczenia oraz podstawowych działań matematycznych. Poza zabawą z rówieśnikami można wykorzystać zestaw do nauki o walucie Unii Europejskiej, ogólnie o pieniądzach, ich nominałach i historii.

Wyróżniająca się cecha tej zabawki dla rodziców jest zapewne to, że ich maluchy mogą uczyć się wielu rzeczy łącząc z tym zabawę z rodzicami. Przyjmując zapłatę i wydając resztę, dziecko uczy się rozpoznawać wartość pieniądza, a także sztuki dodawania, odejmowania i mnożenia.

W zestawie znajdują się banknoty w nominałach: 500, 200, 100, 50, 20, 10, 5 euro. Dodatkowo cała ta zabawka kreatywna posiada kasetkę do przechowania pieniędzy, która jeszcze bardziej może odzwierciedlić prawdziwą zabawę w sklep.

Nasz sklep to nie tylko zabawki do zabawy, ale również produkty, z którymi Wasze pociechy będą się uczyły wielu rzeczy z "życia codziennego". Cena produktu jest zachęcająca, więc kup i ciesz się razem ze swoim maluchem.

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia!

Wymiary: około 15 x 11 x 2,5 cm

Materiał: papier/karton

Waga: 0,08 kg

Wiek: od 3 roku życia

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...