Wczytuję dane...
Model: 6127
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zintegruj się ze swoją pociechą, dzięki tej wyjątkowej zabawce w niskiej cenie! Wybierz nasz sklep już dziś!

Chcesz, żeby Twoja pociecha spędzała czas ze swoimi rówieśnikami? Szukasz produktu, który skłoni całą rodzinę do wspólnej zabawy? Kup swojemu dziecku niesamowitą zabawkę!

Nasz sklep z zabawkami Maludas oferuje wysokiej jakości produkt, który wymaga kilku graczy do zabawy. Dlaczego? Występuje on w postaci drewnianego koła z otworem w środku, do którego przymocowanych jest sześć listewek. W samym środku koła powinien znaleźć się przybór do pisania, którym będzie rysowana linia. Ta zabawka dla dzieci wymaga obecności trzech, czterech, pięciu lub sześciu uczestników, gdyż czasami jedna osoba może trzymać dwie listewki.

Zadaniem uczestników jest podążanie pisadłem za drogą przedstawioną na kartce, trzymając listewki. Zadanie może być naprawdę trudne, kiedy kilku uczestników będzie próbowało zrobić to prawidłowo w jednym czasie. Warto wiedzieć, że zabawa we wspólne rysowanie jest grą dla dzieci, która rozwija ich motorykę i działanie w grupie. Podczas zabawy z rodzicami rośnie też ich zaufanie. Co więcej, możliwe jest samodzielne tworzenie ścieżek, które trzeba pokonać, a więc zabawa szybko się nie znudzi!

Oferowana przez nasz sklep zabawka dla dzieci została wykonana z najwyższej jakości materiałów i mowa tutaj o drewnie. Opisywany produkt jest genialnym połączeniem edukacji i zabawy dla najmłodszych, ale pozwala również ocieplić rodzinne kontakty, a przy tym wszystkim wyróżnia go niska cena!

Warto wiedzieć, że wspólne spędzanie czasu z najmłodszymi niesamowicie przyspiesza ich rozwój, ponieważ głównym przykładem dla dzieci są właśnie rodzice. Z tego względu szczególnie polecamy zakup tego produktu, ponieważ samodzielna zabawa nim jest zwyczajnie niemożliwa. Nie czekaj, tylko kup wyjątkową grę dla swojej rodziny już teraz!

Wymiary: około 3 x 60 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,36 kg

Wiek: od 4 roku życia,