Wczytuję dane...
Model: 6113
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

SMALL FOOT Apteczka Lekarska dla Dzieci to zabawka przeznaczona dla Dzieci od 3 roku życia. Apteczka dla dzieci wykonana jest z wysokiej jakości materiałów ze szczególną dbałością o detale. Zabawka apteczka lekarska to zabawka z kategorii rozwojowych i edukacyjnych. Złożona teczka ma wymiary około 25 x 22 x 8,5 cm, a cały zestaw waży 1,45 kg.

Zabawka apteczka lekarska dla Dzieci to doskonała podstawa do zabawy ze swoim Maluszkiem w pielęgniarkę/pielęgniarza lub lekarkę/lekarza. Głównym elementem zabawki jest teczka na akcesoria lekarskie. W środku możemy znaleźć notesik, słoik z lekami, butelkę do karmienia, wyciskaną tubkę, sześć plasterków, stetoskop (słuchawki do osłuchania pacjenta) oraz część garderoby lekarskiej. Ponadto, w zestawie możemy znaleźć także termometr, szczypczyki, strzykawkę oraz 6 zestawów tabletek, pigułek itp. Na elementach zabawki dominują kolory niebieski oraz różowy wraz z motywem truskawki, a więc można się domyślać, że to zestaw do udzielania pomocy innym Maluszkom.

SMALL FOOT Apteczka Lekarska dla Dzieci pozwala Dziecku, jak każda inna zabawka producenta SMALL FOOT, uczyć się rozpoznawać kształty i kolory. Zabawka apteczka lekarska rozwija naszego Maluszka w zakresie nazw, kształtów i zastosowania podstawowych narzędzi medycznych. Ponadto, bawiąc się tą zabawką Nasz mały Lekarz lub Lekarka może być nauczany/a jak nazywają się poszczególne części ludzkiego ciała.

Sklep maludas oferuje różnorodne zabawki dla najmłodszych Dzieci. Każda z nich ma na celu bawiąc uczyć Naszego Malucha i rozwijać go w możliwie największej liczbie kierunków. SMALL FOOT Apteczka Lekarska dla Dzieci należy do nieco bardziej skomplikowanych zabawek ze znaczą liczbą elementów wchodzących w skład jednego zestawu. Mimo to, cena zabawki jest adekwatna do poziomu skomplikowania jej wykonania. Kup zabawkę apteczka lekarska dla dzieci i spraw, że Twoje dziecko zacznie poznawać ludzkie ciało oraz narzędzia medyczne, a być może zaszczepisz w Nim chęć bycia w przyszłości prawdziwym lekarzem.

Wymiary: około 25 x 22 x 8,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 1,45 kg

Wiek: od 3 roku życia

Polecamy