Wczytuję dane...
Model: 11371
Realizacja zamówienia: 7 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Wielu rodziców zastanawia się jak urozmaicić swoim pociechom zabawy na dworze. W takich sytuacjach bardzo pomocne mogą okazać się gry plenerowe od SMALL FOOT, w tym zabawka koło fortuny dla dzieci!

Ten wspaniały zestaw może wciągnąć Twoje maluchy w zabawę na długie godziny. Wszystko za sprawą prostego mechanizmu i mnogości opcji, jakie ten produkt oferuje. Znane wszystkim bardzo dobrze koło fortuny to niezwykle prosta gra losowa, którą można urozmaicać na wiele różnych sposobów. Dzieci mogą np. ustalić, że każdy kolor na tarczy oznacza inne zadanie do wykonania, po czym każdy z nich wykonuje polecenie, które wylosuje. Jeśli zakończy się ono sukcesem, wtedy zawodnikowi przyznaje się punkt. Jeśli jednak nie da rady podołać zadaniu, wtedy punktu nie otrzymuje. To tylko jeden z mnóstwa wariantów gier z wykorzystaniem drewnianego koła fortuny. Właśnie dzięki swojej uniwersalności jest to zabawka tak warta uwagi.

Jednakże koło fortuny od SMALL FOOT nie jest zwyczajną zabawką tego typu. Po jednej stronie tarczy znajduje się 30 różnokolorowych pól, natomiast po drugiej znajduje się tablica, którą możemy rozdysponować według własnych potrzeb!

Gra wkoło fortuny od SMALL FOOT to zestaw, który jest gotowy do zabawy niemal od razu po wyciągnięciu z opakowania. Zawiera on w sobie Wspomniane dwustronne koło, małą tabliczkę do zapisywania stanu gry oraz kredę i gąbkę. Drewno, które zostało wykorzystane do stworzenia tej zabawki, zostało pozyskane z zachowaniem zasad ochrony przyrody i zwierząt i pochodzi z bezpiecznych upraw. Dzięki temu produkt ten otrzymał certyfikację FSC, co oznacza, że jest nieszkodliwy dla środowiska i ekologiczny.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup drewnianego koła fortuny od SMALL FOOT, są zachwyceni produktem i zostawiają bardzo pozytywne opinie. Notują oni w nich, że produkt nadaje się do zabawy dla całej rodziny, a jego cena jest świetna w stosunku do jakości. Serdecznie zapraszamy więc do składania zamówień w naszym sklepie. Gwarantujemy szybką przesyłkę i profesjonalną obsługę.

Wymiary: ok. 44 x 44 x 52 cm

Materiał: drewno

Waga: 2,96 kg

Wiek: od 5 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...