Wczytuję dane...
Model: 7686
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Stół z narzędziami zabawka dla dzieci to bezpieczna drewniana zabawka, o przyjaznej kolorystyce. Wielość narzędzi, śrubek, kolorów i zadań do wykonania, umili czas wolny każdego małego majsterkowicza. Dziecko, uczy się nie tylko użycia podstawowych narzędzi, ale przede wszystkim rozwija zdolności motoryczne.

Stół z narzędziami dla dzieci, czyli zabawka kreatywna

Ten kolorowy, drewniany stół z narzędziami dla dzieci wyposażony jest w różnobarwne deseczki, młotek, śrubki, śrubokręt i klucz. Wszystkie te elementy wykonane są z bezpiecznych materiałów i stół może być używany przez dzieci, od 3 roku życia. Co ważniejsze, sam stół również można rozkręcić i złożyć na nowo! Dziecko uczy się więc, w jaki sposób z różnych elementów powstaje jeden użyteczny mebel. Oczywiście samo wkręcenie, przybijanie i odkręcanie to czynności, które rozwijają zdolności motoryczne dziecka. Przyjazne kolory, to również ważny aspekt, ponieważ dziecko w wieku 3 lat nadal uczy się rozpoznawania barw.

Ta angażująca zabawa, jest kreatywną formą spędzania czasu wolnego. Stołem bawić można się samodzielnie lub w towarzystwie rówieśnika czy rodzica. Warto majsterkowanie urozmaicić o naukę nazw kolorów i narzędzi. Materiały użyte do sporządzenia tego stołu, są nie tylko bezpieczne, ale również wykazują dużą odporność na zarysowania. Jest to więc zabawka, którą dziecko będzie się cieszyć dłuższy czas. Możliwość skręcania, rozkręcania i układania desek na różne sposoby sprawia, że dziecko nie znudzi się zabawą.

Wszystkie zabawki cenionego producenta Small Foot, charakteryzują się zgodnością z europejska normą EN 71 i wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Nasz sklep, oferuje szereg rozwiązań rozwojowych, kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci. Ważne jest dla nas przede wszystkim dobro najmłodszych! Przystępna cena, łączy się tutaj ze sprawdzonym bezpieczeństwem, trwałością i jakością wykonania. Kup stół z narzędziami dla dzieci, a Twoje dziecko na pewno zaangażuje się w tą rozwojową i kreatywną zabawę!

Wymiary: około 29 x 20 x 17 cm
Materiał: drewno
Waga: 0,88 kg
Wiek: od 3 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...