Wczytuję dane...
Model: 4701
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Krosno tkackie dla dzieci umożliwia tworzenie unikalnych wzorów. Powstają tkaniny własnego pomysłu, które można wykorzystać do dekoracji pokoju! Dziecko uczy się samodzielnego projektowania i wykonywania ciekawych dodatków. Zabawa motywuje do kreatywności i wspomaga rozwój motoryki małej, która odpowiada w szczególności za sprawność palców i dłoni.

To krosno tkackie zabawka wykonane jest z wyselekcjonowane drewna. Taki materiał zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. Krosno posłuży więc Twojemu dziecku długie lata! Po krosno często sięgają także rodzice i starsze rodzeństwo. Zestaw składa się z drewnianego krosna o wymiarach około 26 x 2,5 x 32 cm, trzech drewnianych przekładek, drewnianego grzebienia oraz trzech włóczek o różnych kolorach. Trzy różne kolory włoczki, pozwalają uzyskać bardzo ciekawe wzory. Krosno tkackie dla dzieci jest idealnym atrybutem do zabawy metodą Montessori. To zabawa z wykorzystaniem praktycznych, codziennych zadań. Metoda ta uczy dziecko wagi jego twórczych działań. Zabawa odbywa się bez wykorzystania jakichkolwiek nowoczesnych elementów, jak komputery lub gadżety elektroniczne. Taka twórczość wspomaga także budowanie pewności siebie. Krosno tkackie zabawka umożliwi dziecku ręczne tkanie szalików i dywaników. Z wykorzystaniem odpowiednich szablonów lub rysunków, krosno tkackie dla dzieci może także posłużyć do wykonania obrazu. Krosno tkackie drewniane nie jest zabawką prostą w użyciu, ale daje wiele radości. To krosno tkackie zabawka jest jedną z ekologicznych zabawek marki Small Foot. Ze względu na poziom trudności, przeznaczone jest dla dzieci od 6 roku życia.

Zabawki marki Small Foot to sprawdzane i certyfikowane produkty, które spełniają warunki bezpieczeństwa ustalone na terenie UE. Firma słynie z wyrobu ciekawie zaprojektowanych zabawek drewnianych. Nasz sklep oferuje bardzo szeroką gamę zabawek rozwojowych i kreatywnych. Dbamy o to, aby produkty były przyjazne dla dziecka. Atrakcyjna cena łączy się w tym przypadku z wysoką jakością. Kup krosno tkackie dla dzieci i obserwuj, jak dziecko tworzy własne tkaniny i obrazki!

Wymiary: około 26 x 2,5 x 32 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,64 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...