Wczytuję dane...
Model: 3980
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Niektóre dzieci już od lat przedszkolnych wykazują zdolności manualne i wielokrotnie okazuje się, że do wsparcia kiełkującego w nim potencjału potrzebuje odpowiednich sprzętów i narzędzi. By zapewnić doskonały warsztat najmłodszym twórcom marka Small Foot stworzyła krosno tkackie dla dzieci.

Jest to produkt wykonany z drewna, o wymiarach 26 x 17 x 4 cm, który służy pierwszym próbom wykonania własnych tkanin, wyrobów, dywanów. Krosno tkackie zabawka niczym nie różni się od profesjonalnego sprzętu, gdyż zawiera wszystkie niezbędne elementy: krosno, grzebień, włóczki (4 sztuki w kolorach niebieskim, żółtym, zielonym i czerwonym). Waży zaledwie 0,27 kg, więc pozwala na łatwe samodzielne korzystanie przez dzieci. Krosno tkackie drewniane wykonane zostało z trwałych i bezpiecznych materiałów. Dedykowane jest dzieciom od lat sześciu, bez względu na płeć.

Krosno tkackie zabawka to doskonały trening cierpliwości, uczy bowiem, że dla doskonałych efektów niezbędne jest poświęcenie czasu i energii. Artykuł wspiera zdolności manualne, rozwija wyobraźnię najmłodszych i ich kreatywność.

Krosno tkackie dla dzieci to idealna propozycja na prezent lub drobny upominek. Kup artykuł, by zachwycić się pięknymi efektami stworzonymi przez małe sprytne rączki. Okazuje się, że do wsparcia rozwoju sprawności manualnej potrzeba tak niewiele. Zaowocuje to w przyszłości w dalszym procesie wzrastania, ponieważ nabyte umiejętności pomogą szkrabom lepiej wykonywać różnego rodzaju prace, zwłaszcza z drobnymi elementami. Krosno tkackie drewniane może zainspirować dziecko do tworzenia nowych wzorów, do nauczyć jak łączyć ze sobą kolory i planować wykonywanie prac o wymarzonych kształtach i wymiarach. Sklep internetowy Maludas zaprasza do skorzystania z oferty artykułów i przyrządów kreatywnych dla dzieci. Krosno tkackie zabawka to połączenie przyjemnego z pożytecznym, bowiem jest to forma świetna forma spędzenia wolnego czasu, dająca jednocześnie znakomite efekty i satysfakcję.

Wymiary: około 26 x 17 x 4 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,27 kg

Wiek: od 6 roku życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...