Wczytuję dane...
Model: 2138
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Wesołe, kolorowe liczydło drewniane dla dzieci od 4 roku życia! Zabawka, która wciąga i uczy dodawania oraz odejmowania!
Liczydło, które sprawi, że Twój maluch nie będzie miał żadnych problemów z nauką, bo stanie się ona przyjemnością.
Żywe, pogodne kolory zabawki i lekka, wygodna konstrukcja gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy.
Liczydło składa się z drewnianej podkładki i tabliczki z działaniami matematycznymi oraz koralików w bajecznych, radosnych odcieniach, nanizanych na metalowe drążki. Będzie to fantastyczna odmiana od żmudnego liczenia z kartką i ołówkiem przy twardym biurku, które może zniechęcać dziecko i źle się kojarzyć.



 

Drewniane liczydło - zabawka jest skonstruowane z naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych materiałów: drewna i metalu, co sprawia, że cena produktu jest bardzo trakcyjna.



 

Liczydło drewniane dla dzieci firmy Small Foot jest niewielkie i lekkie, więc Twoje dziecko nie będzie mieć problemu z przenoszeniem go w mieszkaniu czy zabieraniem do przedszkola lub szkoły albo na spacer. Bawić można się wszędzie i przy każdej okazji, a sympatyczny, zachęcający do zabawy wygląd sprawia, że maluch bardzo szybko stanie się matematycznym mistrzem!

 

Zabawka, tak jak i inne ze sklepu Maludas, została skonstruowana z myślą o najnowszych trendach i potrzebach rozwijających się, dorastających dzieci. Drewniane liczydło marki Small Foot łączy w sobie funkcję edukacyjną, poznawczą i rozrywkową, motywuje do aktywności, pobudza wyobraźnię i zabija nudę. Ciągły rozwój intelektualny dziecka i odpowiednie aktywowanie bodźców jest niezbędne w wychowaniu najmłodszych, tak ciekawych świata i wrażliwych na ciągle nowe wrażenia. Ponadto każdy nasz produkt jest wykonany z dbałością o jakość i wygląd.

 

Lekkość, poręczność i zachwycające kolory zabawki sprawią, że spodoba się każdemu dziecku. Liczydło jest idealne na prezent dla dorastającego malucha. Kup je już dziś!

 

 

Dostępność - nasz sklep Maludas. 

Wymiary: około 30 x 8 x 14 cm
Materiał: drewno/metal
Waga: 0,68 kg
Wiek: od 4 roku życia