Wczytuję dane...
Model: 10720
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Nasz sklep przedstawia Państwu wyjątkowe puzzle geometryczne wykonane z drewna, idealnie nadające się dla każdej dziewczynki i każdego chłopczyka powyżej dwunastego miesiąca życia. Zabawa tymi puzzlami polega na tym, aby dopasować odpowiednie kształty geometryczne na odpowiednie skupisko drążków. Każdy element puzzli ma różną ilość otworów, które pasują na drążki. Dziecko musi w taki sposób nakładać puzzle, aby wszystkie elementy zmieściły się na podkładce.

Takie puzzle należą do zabawek rozwojowych, które niezwykle pozytywnie wpłyną na wiele różnorodnych umiejętności Twojego dziecka. Przede wszystkim, dzięki nim Twój maluch będzie w stanie rozwijać wyobraźnię przestrzenną, która przyda mu się nie tylko w szkole, ale także w życiu. Dziecko nauczy się także logicznego rozumowania, nauki na próbach i błędach i rozwinie swoje zdolności zręcznościowe i manualne. Dodatkowo ogromną zaletą jest także to, że takie puzzle świetnie wpływają na cierpliwość Twojego dziecka – żeby je poprawnie rozwiązać, maluch musi poświęcić im znacznie więcej czasu, niż innym zabawkom. Kup ten produkt swojemu dziecku i przekonaj się sam, jak dobrze wpłynie na jego rozwój.

W opakowaniu znajduje się wiele elementów – trzy rodzaje puzzli, w trzech różnych kształtach po trzy elementy. To oznacza, że są trzy trójkąty, trzy prostokąty, oraz trzy koła – każdy element ma inny kolor. Do tego dołączona jest także drewniana podkładka, która ma zamontowane drążki. Podana na stronie cena obejmuje cały zestaw puzzli wraz z drewnianą podkładką.

Przedstawione przez nas puzzle, to wyrób firmy SMALL FOOT, która specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju zabawek dla dzieci. Produkty tej firmy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa oraz przechodzą szereg testów, badających ich jakość. To właśnie dzięki wysokim standardom produkcyjnym zabawki tej firmy cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców małych dzieci, a opinie, które można o nich znaleźć, są bardzo pozytywne.

Wymiary: około 15 x 15 x 5 cm 
Materiał: drewno 
Waga w pudełku: 0,35 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy