Wczytuję dane...
Model: KB0183
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki to najlepsza zabawka dla dziecka, ponieważ jest nie tylko dla niego atrakcyjną formą rozrywki, ale również pomaga rozwijać jego wyobraźnię przestrzenną, motorykę małą oraz pozwala poznawać świat. Klocki Blocki są produkowane z myślą o zabawie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Komplet „Wycieczka Hydroplanem” z serii Lalilandia to konstrukcja, która nie tylko atrakcyjnie wygląda, lecz jest wykonana z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu elementy świetnie się ze sobą łączą i są odporne na uszkodzenia mechaniczne - te wszystkie czynniki zapewniają wysokie bezpieczeństwo w użytkowaniu. 

Zestaw klocków „Wycieczka Hydroplanem” jest także bardzo uniwersalny, dzięki czemu łatwo jest rozpocząć zabawę od nowa, a w razie napływu kreatywności przerobić złożony statek powietrzny według swojego projektu! Wyobraźnia ma tu ogromne pole do popisu. Do samolotu dołączona jest figurka. 

Firma Blocki projektując prezentowany komplet klocków, kierowała się misją, by stworzyć dla dziecka jego własną przestrzeń, w której mogłoby zbudować własny, bajkowy świat pełen zabawy. Ten zestaw sprawdzi się jako prezent na różne okazji. 

Hydroplan pochodzi z kolekcji Lalilandia. W naszym sklepie znajdują się również inne zabawki z tej serii. Możesz więc w niedrogi sposób stworzyć w pokoju dziecięcym wspaniałą krainę, która zapewni moc atrakcji każdego dnia! 

Kup je jako prezent lub tak po prostu bez okazji – ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Klocki są mocno wciągające, a do ich składania może dołączyć osoba dorosła. Jest to dobry pomysł na spędzenie wspólnego czasu i umocnienie więzi.

Zawartość opakowania – 115 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 195 x 155 x 45 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...