Wczytuję dane...
Model: MU6188B
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Marka Blocki to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli branży klocków Nie bez przyczyny przyjęło się mawiać, że najlepszymi stajemy się właśnie wtedy, gdy całkowicie poświęcamy się jednej dziedzinie. Firma ta skupia się wyłącznie tylko na produkcji klocków. W swojej ofercie mają produkty dla dzieci w każdym wieku, zaczynając od tych najmłodszych, a kończąc na tych nieco starszych, które wymagają bardziej skomplikowanych budowli do tworzenia.

Mocną stroną marki jest dbałość o najmniejsze szczegóły tak, aby zadowolić zarówno nasze pociechy, jak i nas jako rodziców. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór klocków. Możemy więc poprzez zabawę w dużym stopni kształtować zainteresowania naszych dzieci. Na tej podstronie naszego sklepu znajdziecie klocki firmy Blocki zaprojektowane na wzór wesołej farmy. Produkt składa się z 95 starannie wyselekcjonowanych elementów. Nawet najbardziej niecierpliwe dziecko bez większych trudności zbuduje od podstaw swoją pierwszą, wymarzoną farmę. Dodatkowo zestaw został wzbogacony o figurki w postaci ludzi i zwierząt. Także zabawa naszego dziecka nie skończy się zaraz po wybudowaniu, a dopiero wtedy tak naprawdę rozpocznie się jego przygoda po świecie kreatywności i wyobraźni. 

Nasz sklep jest jednym z pierwszych, który w swojej ofercie posiada tak szeroko rozbudowaną gamę z tej grupy produktów. Klocki możesz zakupić już dziś online bez żadnych formalności. Zaufaj firmie, która swoim doświadczeniem sprawia uśmiechy na twarzach pociech od lat! Postaw na jakość, cenę i opinie zadowolonych klientów.

Zawartość opakowania – 95 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 350 x 430 x 85 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 3 lat

Polecamy