Wczytuję dane...
Model: MU6188D
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki Mubi to ciesząca się dobrą opinią, wyjątkowa seria klocków dedykowana najmłodszym. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej trzeciego roku życia. Została zaprojektowana w taki sposób, aby rozwijać kreatywność i zdolności manualne dzieci młodszych, a równocześnie zapewniać im dobrą zabawę.

Klocki Blocki „Wesoły pociąg” to atrakcyjna, dająca dużo radości zabawka. Wesoły pociąg jest stosunkowo prostym do złożenia modelem, który pozwala na zabawę w inżyniera również najmłodszym dzieciom. Efekt końcowy przynosi im satysfakcję i pozwala na dalszą wspaniałą zabawę z pociągiem. Wesoły pociąg nie tylko jeździ i skręca, ale także wydaje odgłosy, a nawet świeci. Zestaw składa się z 36 elementów, w jego skład wchodzi nie tylko pojazd, ale również dołączone do kompletu ludziki: maszynista i pasażerowie.

Pociąg zabawka to najlepszy wybór dla dzieci, które interesują się pojazdami. Dzięki zestawowi klocków Blocki Mubi będą mogły samodzielnie zbudować pociąg, a następnie bawić się nim, jeżdżąc po realistycznie wyglądających torach. Wesoły pociąg to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu i wyjątkową zabawę, ale również zestaw, który posiada walory edukacyjne i wszechstronnie rozwija dziecko. Oferowane przez nasz sklep zestawy marki Klocki Blocki to wysokiej jakości, solidnie wykonane i uwielbiane przez dzieci zabawki. Staranność wykonania, dostosowany do możliwości dziecka poziom trudności i atrakcyjny stosunek jakości do ceny sprawiają, że klocki z serii Mubi należą do najchętniej wybieranych zabawek.

Zawartość opakowania – 36 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 500 x 355 x 80 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 3 lat

Polecamy