Wczytuję dane...
Model: MU6188A
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki z serii Mubi wykonane są z wytrzymałego plastiku, a ich cechą charakterystyczną jest pełna kompatybilność z klockami Duplo. Wielkość klocków jest idealna dla małych rączek. Prosty sposób łączenia elementów oraz przyjazna kolorystyka dodatkowo sprawiają, że Klocki Blocki są bardzo absorbującą zabawką dla wszystkich najmłodszych dzieci.

W zestawie Klocki Blocki „Zabawna farma” znajdują się trzy figurki: gospodyni farmy, gospodarz oraz maszynista pociągu. Farma zabawkowa nie może oczywiście istnieć bez zwierzątek. Komplet został wyposażony w figurki owcy, krowy oraz konika. Nasz sklep oferuje unikalny zestaw z serii Mubi z atrakcyjną ciuchcią, która porusza się po torach, wydaje dźwięki i jest wyposażona w światełka. W pociągu znajduje się miejsce dla maszynisty oraz wagon dla zwierząt gospodarskich. Farma zabawkowa posiada w komplecie również dodatkowe klocki umożliwiające budowanie rozmaitych przestrzennych konstrukcji.

Cena zestawu jest wyjątkowo atrakcyjna. Klocki Blocki „Zabawna farma” są ponadto bardzo precyzyjnie wykonane i zdobywają najlepsze opinie wśród zadowolonych klientów. Kupując zestaw Mubi przedstawiający farmę, wspieramy rozwój motoryczny dziecka, wspomagamy jego zdolność do logicznego myślenia oraz ćwiczymy koordynację wzrokowo-ruchową. Klocki Blocki pobudzają wyobraźnię naszej pociechy, wspomagają umiejętność koncentracji oraz zachęcają do kreatywności. Barwne klocki pomagają ponadto w nauce kolorów oraz kształtów. Klocki Blocki w serii Mubi posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE.

Zawartość opakowania – 110 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 600 x 370 x 90 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 3 lat

Polecamy