Wczytuję dane...
Model: MU6612B
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Remiza strażacka dla dzieci to model klocków z linii Mubi, który jest odpowiednią zabawką dla pociech od 3. roku życia. Zestaw składa się z 48 elementów.

Model pozwala dzieciom na świetną zabawę z parą nieustraszonych strażaków. Dzięki służbowemu pojazdowi będą mogły natychmiast wyruszyć do akcji i to na sygnale! Imituje on bowiem światła oraz dźwięki charakterystyczne dla prawdziwych wozów strażackich, a po wciśnięciu przycisku samodzielnie rusza do przodu. Po zabawie można go zaparkować w garażu remizy.

Klocki Mubi to nie tylko świetna rozrywka, ale także forma kreatywnego spędzenia czasu. Rozwijają koncentrację, ćwiczą motorykę i pobudzają wyobraźnię dziecka. Produkty z tej serii nie muszą być składane zgodnie z instrukcją, pociechy bez problemu mogą ich użyć do stawiania wymyślnych budowli. Pomoże w tym także pełna kompatybilność z innymi modelami.

W zestawie Mubi My Fire Brigade znajdują się:

  • remiza strażacka z garażem i zjeżdżalnią

  • samochód straży pożarnej z cysterną

  • płonące drzewo

  • dwie figurki strażaków wraz z wyposażeniem

Klocki Blocki to wspaniały odpowiednik popularnych duńskich zabawek, który oferuje bogaty wybór modeli w przystępnej cenie i cieszy się dobrymi opiniami wśród konsumentów. Linia Mubi skierowana jest do najmłodszych użytkowników, dlatego w ofercie sklepu można znaleźć wzory łatwe w budowie, złożone z większych, bardzo trwałych elementów. Uniwersalność jest dużą zaletą klocków Blocki - remizę można bez problemu połączyć z zabawkami pochodzącymi od innych producentów.

Zawartość opakowania – 48 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 490 x 390 x 80 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 3 lat

Polecamy