Wczytuję dane...
Model: MU2003
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Maludas jako firma dokłada wszelkich starań, aby produkty, które otrzymacie w naszym sklepie, spełniły oczekiwania zarówno Wasze jako rodziców jak i Waszych pociech. Kierujemy się głównie bezpieczeństwem, budowaniem kreatywności i przede wszystkim zapewnieniu dobrej zabawy. W trosce o naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o klocki marki Blocki serii Mubi. Opinie zadowolonych klientów na ich temat mówią same za siebie!

Jeśli twoje dziecko kocha kreatywne zabawy, to nowe wydanie Mubi My Farm jest właśnie dla niego. Zbudujcie razem stadninę koni i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem. Tym razem producent oferuje nam 31 elementów klocków. Dostosowane są więc one do umiejętności dzieci nawet od 18 miesiąca życia. Zabawka ta może również służyć jako dodatek do większych zestawów, gdzie będzie idealnym dopełnieniem farm o małą stadninę koni. Zbudujcie wspólnie poczucie odpowiedzialności, podczas opieki nad stadniną już od najmłodszych lat.

Jeśli więc poszukujecie sprawdzonych produktów o wysokiej jakości, to świetnie trafiliście. Cena jest bardzo przystępna w stosunku do jakości oferowanego produktu. Opinie klientów świadczą same o sobie, a uśmiechy i radość dzieci są najlepszym dowodem na skuteczność zabawki. Każdy dobry sklep to ten, który zapewnia swoim klientom obsługę i towar na najwyższym poziomie. Znajdziesz to wszystko w jednym sprawdzonym już miejscu! Przenieś się w świat kreatywności, marzeń i świetnej zabawy ze swoim maluchem. Zbudujcie mały świat, w którym poczujecie się bezpiecznie! Zaufaj opiniom i nie zwlekaj. Uśmiech dziecka to nasza radość. 

Zawartość opakowania – 31 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 360 x 285 x 105 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy