Wczytuję dane...
Model: MU2004
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Zabawka dla dziecka powinna charakteryzować się atrakcyjną, wzbudzającą zainteresowanie kolorystyką oraz pomagać w rozwoju malucha. Takimi zasadami kierowała się firma Blocki, projektując w serii MUBI świetną układankę dla najmłodszych o tematyce farmy.

Klocki Blocki „Farma”, to zestaw nawiązujący do klimatu wsi, składający się z 33 barwnych elementów, między innymi zwierząt, zaprzęgu oraz małych ludzików. Figurki są w formie klocków, co sprawia dużo frajdy, gdyż maluch może łączyć je ze sobą, budząc do życia cudowny świat. Spora liczba elementów sprawia, że pociecha może urządzić zabawkową farmę tak, jak ją sobie wyobraża, jednocześnie ćwicząc zdolności manualne oraz kreatywność.

Ruchome elementy budzą ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych, więc kupno klocków to idealny pomysł, aby zająć je na długie godziny, a przy okazji zapewnić bodźce potrzebne do ich rozwoju. Wykorzystując do zabawy Klocki Blocki, farma stworzona przez dziecko będzie prezentować się bajkowo, a radość z łączenia elementów sprawi, że z chęcią sięgnie ponownie po zestaw. Zabawka zebrała mnóstwo dobrych opinii jako pobudzająca kreatywność oraz rozwijająca zdolności myślenia. Jest polecana dla dzieci od 18 miesiąca życia i nie znudzi się tak szybko maluchowi, dlatego można mieć pewność, że bez problemu będzie służyła przez dłuższy czas.

Cena jest przystępna, adekwatna do wysokiej jakości wykonania małych części farmy i idealnego odwzorowania detali. Warto zaznaczyć, że zabawka jest całkowicie bezpieczna i wykonana z nietoksycznych farb i materiałów. Elementy z MUBI My Farm można łączyć z innymi zestawami, dzięki czemu dziecko będzie miało możliwość budowania jeszcze ciekawszych ułożeń. Nasz sklep oferuje różnorodność klocków dopasowanych do omawianego produktu, więc bez problemu można znaleźć ciekawe dodatki. Jeżeli zdecydujesz się kupić zabawkę, z pewnością wpłynie to pozytywnie na proces kształcenia się wyobraźni oraz postrzegania świata Twojego dziecka.

Zawartość opakowania – 33 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 360 x 280 x 105 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 18 miesięcy

Polecamy