Wczytuję dane...
Model: KB84020
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Zestaw klocków BlockiHelikopter bojowy” należy do serii My Army i zawiera wiele elementów niezbędnych do złożenia konstrukcji. To idealna zabawka dla miłośników wojska czy lotnictwa. Zabawka z rodziny My Army dostarcza nie tylko wspaniałej zabawy, ale również rozwija.

Klocki Blocki skutecznie pomagają ćwiczyć zdolności manualne, ponieważ wszystkie części zestawu należy ze sobą odpowiednio połączyć. Zarówno w procesie składania, jak i dalszej zabawy rozwija się kreatywność. Jest doskonałą metodą na trenowanie koncentracji, ponieważ dopasowywanie elementów zajmuje trochę czasu i wymaga skupienia. Ponadto w zależności od tego, czy składane są w grupie, czy samodzielnie, uczą współdziałania lub budują poczucie samodzielności. Udoskonalają także wyobraźnię i myślenie przestrzenne. Klocki zostały wykonane z wytrzymałego plastiku i posiadają certyfikat CE.

Zabawka helikopter posiada wiele ruchomych elementów, postać człowieka (pilota śmigłowca) oraz linkę, dzięki której pilot może samodzielnie spuścić się w dół i bezpiecznie znaleźć się w ten sposób na powierzchni ziemi. 670 dostępnych elementów sprawia, że każdy z użytkowników otrzymuje możliwość stworzenia wymarzonych budowli i pojazdów bez najmniejszego problemu. Opinie klientów wskazują również, że atutem zestawu jest możliwość łączenia z klockami innych wiodących marek. Jeśli zatem szukasz rewelacyjnej zabawki dla mniejszego, jak i większego fana wojska, to koniecznie postaw na zestaw helikopter. Nasz sklep oferuje także inne, ciekawe zestawy klocków Blocki, a cena zachęca do ich zakupu.

Zawartość opakowania – 670 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 410 x 310 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy