Wczytuję dane...
Model: KB0212
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki z serii MyCity firmy Blocki to znakomity sposób na pobudzenie wyobraźni i kreatywności małego konstruktora. Klocki Blocki zbierają bardzo pozytywne opinie od rodziców dzieci, które fascynują się budowaniem małego świata. Dzięki zestawom z serii MyCity dziecko może na własne oczy, w przyjaznym otoczeniu poznać zasady funkcjonowania różnych miejskich zakładów i instytucji.

Stacja benzynowa z klocków Blocki jest wspaniałym zestawem dla każdego małego budowniczego miasta. Zawiera wszystkie elementy, które znaleźć można na prawdziwej stacji: dystrybutory paliwa, cennik, sklep, a nawet zbiornik z gazem LPG. W komplecie znajduje się również klient wraz z samochodem oraz pracownik stacji. Wszystko to czyni ze stacji benzynowej zabawkę, która nauczy dziecko podstaw działania takiego obiektu i da mu wyobrażenie o tym, co też dzieje się w tym tajemniczym miejscu, w którym tata lub mama często zatrzymują się samochodem. Wspólna zabawa z maluchem i objaśnienie mu znaczenia poszczególnych elementów stacji to znakomita okazja, by spędzić razem czas przyjemnie i produktywnie.

Cena stacji benzynowej dla dzieci jest wyjątkowo atrakcyjna. Za niską kwotę nabyć mogą Państwo wysokiej jakości zestaw, który zapewni dziecku długie godziny wspaniałej i pouczającej zabawy. W naszym sklepie dostępne są również inne zestawy z serii My City. Każdy z nich odwzorowuje inne miejsce lub pojazd, a wszystkie razem składają się na wspaniałą małą rekonstrukcję miasta. Jeśli twoje dziecko lubi konstruować i jest ciekawe świata - nie czekaj i kup zestaw z serii MyCity już dziś!

Zawartość opakowania – 435 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 480 x 375 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy