Wczytuję dane...
Model: KB0216
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Seria Klocki Blocki My City jest na rynku od długiego czasu i dzieci o zainteresowaniach technicznych ją uwielbiają. Ale nie tylko one, ponieważ możliwość samodzielnego złożenia pojazdu dostarcza wiele radości każdemu maluchowi, ponieważ stanowi wyzwanie, którego jego rozwijający się wciąż umysł tak bardzo potrzebuje. Jest to też powód, dla którego rodzice kupują swoim pociechom klocki — chcą pomóc im rozwinąć zdolność logicznego myślenia i cierpliwość, co na pewno przyda się w późniejszych latach życia.

Pług śnieżny to jedna z najciekawszych propozycji tej serii. Pojazd dostarczy radości nie tylko podczas składania, ale również na długo podczas zabawy. To dzięki kilku ruchomym elementom. Twoje dziecko może samodzielnie obsługiwać wywrotkę pługu, jak i jego spychacz, z czego na pewno będzie zadowolone. Ciebie natomiast powinna ucieszyć przystępna cena zestawu, która jest stosunkowo niska w porównaniu do konkurencyjnych marek klocków dla dzieci, a nie wpływa w żaden sposób na jakość produktu.

Dostępne w naszym sklepie Klocki Blocki pług śnieżny zawierają w zestawie 153 elementy i są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej sześciu lat. Każdy klocek został wykonany z najlepszej jakości tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne i nie wpływa negatywnie na zdrowie dziecka. Ponadto elementy są wytrzymałe, dzięki czemu są w stanie wytrzymać ciekawość Twojej pociechy. Warto sięgnąć po ten produkt; opinie ekspertów jednoznacznie pokazują, że klocki są jedną z najlepszych rozwojowych zabawek dla młodego człowieka.

Zawartość opakowania – 153 klocki, instrukcja

Wymiary opakowania: 260 x 210 x 60 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...