Wczytuję dane...
Model: KB8045
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki My City „Dźwig” to oryginalny model uwielbianych przez dzieci klocków. Renomowana, ciesząca się dobrymi opiniami marka Blocki zaprojektowała pojazd, przy którego składaniu i późniejszej zabawie nie sposób się nudzić.

Oferowana przez nasz sklep seria klocków My City proponuje tym najmłodszym i nieco starszym m.in. modele pojazdów, które są im znane z codziennego życia. Samochody oraz inne ciekawe maszyny to nieodłączny element otoczenia, który szczególnie zwraca uwagę najmłodszych. Dzięki serii My City dzieci mają teraz szansę na zbudowanie pojazdów samodzielnie i bawienie się nimi w domowym zaciszu. Klocki Blocki – żuraw, to bardzo precyzyjnie zaprojektowany zestaw, składający się 380 elementów. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej sześciu lat. Tym razem bohaterem zestawu został dźwig, który nie tylko jeździ w różnych kierunkach, skręca, ale również pozwala na przenoszenie większego klocka i regulację długości ramienia. Do zestawu dołączone zostały także dwa ludziki.

Szczegółowa, napisana w zrozumiały sposób instrukcja sprawia, że układanie stanowi wyzwanie, ale jest przy tym przyjemnym i rozwijającym zajęciem. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w sposób ciekawy i kreatywny. Efekt końcowy jest źródłem satysfakcji dla każdego dziecka oraz oczywiście pozwala na dalszą wspaniałą zabawę. Żuraw marki Blocki to nie tylko zabawka dająca dzieciom frajdę, ale także taka, która rozwija ich kreatywność i wyobraźnię, a także uczy precyzji i solidnego wykonywania powierzonych zadań. Klocki Blocki kształtują i rozwijają ponadto zdolności manualne każdego dziecka.

Zawartość opakowania – 380 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 360 x 260 x 70 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy