Wczytuję dane...
Model: KB8056
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki Straż Pożarna to absolutna nowość w ofercie naszego sklepu. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony rodziców maluszków pragnących w przyszłości zostać strażakami - ale nie tylko ich! Zestaw My Fire Brigade, składający się z 89 części, pozwala na zbudowanie helikoptera straży pożarnej i stanowi część serii związanej właśnie z tym zawodem (w jej ramach znaleźć można jeszcze między innymi wozy gaśnicze czy budynki charakterystyczne dla niego właśnie).

Zestaw powstał z myślą o dzieciach w wieku przynajmniej sześciu lat, a jego zakup gwarantuje całe godziny zabawy - nie tylko dla najmłodszego, ale i jego opiekuna. Co bardzo ważne, całość jest kompatybilna z wszystkimi innymi seriami marki Blocki, ale też produktami najpopularniejszych konkurencyjnych marek. Jeżeli więc wszystko to, co zostało zawarte w jego podstawie, nie jest w stanie dać pełnego upustu wyobraźni najmłodszego, zawsze można dorzucić do zabawy inne klocki i tworzyć konstrukcję rodem z najpiękniejszych snów.

Zestaw cechuje bardzo atrakcyjna cena, natomiast opinie ze strony kupujących każą sugerować, że doskonale sprawdza się on w pobudzaniu kreatywności dziecka, ale też w zajmowaniu jego czasu. Choć bowiem całość można złożyć stosunkowo szybko, liczba kombinacji oraz kompatybilność, o której była mowa wcześniej, sprawiają, że dziecko traktuje ją jako zabawkę na dłużej, poddając ją modyfikacjom i bawiąc się nią w towarzystwie wielu innych ciekawych klocków. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie.

Zawartość opakowania – 89 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 190 x 95 x 50 mm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...