Wczytuję dane...
Model: KB0612
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: klocki BLOCKI

Klocki Blocki MyPolice powstały z myślą o dzieciach, które marzą o karierze policjanta lub policjantki, albo też po prostu interesują się powiązaną z nimi tematyką. Jeśli chodzi o zabawki, policja jest zresztą bardzo popularnym motywem właśnie wśród najmłodszych. Złożeniem tego zestawu można zająć się wspólnie z dzieckiem - podobnie zresztą jak późniejszą nim zabawą. W paczce od Klocki Blocki policja ściga bowiem przestępcę. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by jeden z uczestników w zabawy wcielił się w jadącego na motorze uciekiniera, a drugi - w policjantów. Opcji jest sporo, a możliwości na stworzenie scenariusza zabawy - jeszcze więcej.

Klocki Blocki Pościg to idealny sposób na zapewnienie dziecku bardzo kreatywnej zabawy na długie godziny - tak zresztą sugerują opinie osób, które już je kupiły. Składający się z 188 elementów zestaw My Police jest absolutnym hitem w naszym sklepie - nie dość, że zapewnia frajdę związaną z jego składaniem, to jeszcze daje jej mnóstwo już po nim. To wszystko z kolei w bardzo atrakcyjnej cenie.

W tej serii klocków policja gra główną rolę - tylko poprzez odpowiednie złożenie zestawu składających się na jej radiowóz możliwe będzie sukcesywne ściganie przestępcy poruszającego się na motorze. Nie jesteśmy jednak ograniczeni do tego - z klocków równie dobrze możemy stworzyć chociażby budynki ściśle związane z policją. Co ważne, wszystkie klocki łączą się ze sobą nie tylko w obrębie tej konkretnej serii, ale również z innymi znanymi modelami.

Zawartość opakowania – 188 klocków, instrukcja

Wymiary opakowania: 14,5 x 9,5 x 4,5 cm

Materiał wykonania: tworzywo sztuczne

Wiek: od 6 lat

Polecamy