Wczytuję dane...
Model: 9955
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Wielu rodziców zapewne zdaje sobie sprawę że opieka nad dzieckiem wymaga niebywałego wręcz zmysłu organizacji i planowania na kilka kroków do przodu. Tym bardziej, jeśli planujemy wyjście z dzieckiem np. do lasu czy parku. Zazwyczaj takie wyprawy poprzedza ogrom przygotowań i planowania oraz kompletowania wszystkich niezbędnych podczas takiej wycieczki rzeczy. Firma SMALL FOOT postanowiła wyjść swoim klientom naprzeciw i dodała do swojej oferty wyjątkowy zestaw toreb na ramię, które sprawdzą się niezależnie od sytuacji i pomogą przenieść wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w bezpieczny i wygodny sposób.

Prezentowana tutaj materiałowa torba na ramię to wysokiej jakości produkt wykonany z najwyższej jakości surowców. Została zaprojektowana z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują często przenosić ze sobą duże ilości niezbędnych rzeczy. Idealnie nada się więc dla rodziców, którzy na każde wyjście z małym dzieckiem muszą wyposażyć się w zestaw przedmiotów takich jak kocyk, czapka, butelki/słoiczki z piciem i jedzeniem, smoczek, chusteczki higieniczne i wiele więcej. Ze względu an swoje bardzo neutralne kolory łatwo będzie ją dopasować do każdego ubrania czy koloru dziecięcego wózka. Oprócz najbardziej pojemnej kieszeni głównej producent wyposażył torbę w mniejszą, oddzielną kieszonkę oraz specjalne miejsce na długopisy. Zapięcie na trwały zatrzask jest gwarancją bezpieczeństwa podczas użytkowania, a wygodny, wytrzymały pasek zapewnia komfort noszenia w każdych warunkach. To wspaniała torba na ramię, która z pewnością przyda się każdemu dumnemu rodzicowi!

Klienci, którzy zaopatrzyli się już w zestaw toreb na ramię od SMALL FOOT, są nimi zachwyceni , co widać w ich pozytywnych opiniach. Zaznaczają oni wysoką jakość produktu oraz wyjątkowo atrakcyjną cenę. Nie czekaj więc dłużej i kup torbę materiałową w naszym sklepie, i przekonaj się, jak bardzo jest wygodna i przydatna. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą składania zamówień.

Wymiary ok. 35 x 8 x 42 cm

Waga: 0,32 kg