Wczytuję dane...
Model: 3397
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Rozwijaj umiejętności swojej pociechy w najprzyjemniejszy ze sposobów, czyli zabawę!

Co wyróżnia ten produkt? Przede wszystkim niska cena i wysoka jakość wykonania! Chcesz, żeby Twoje dziecko szybko się uczyło? Chcesz rozpocząć jego edukację w najwcześniejszych momentach jego życia? Dobrze, że tutaj trafiłeś! Kup tę zabawkę edukacyjną, a Twoje dziecko zacznie robić szybkie postępy!

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości zabawkę edukacyjn dla niemowlaka, której celem jest rozwój motoryki u dziecka. Produkt składa się z planszy z trzema bolcami oraz elementów, które różnią się między sobą rozmiarem oraz kształtem. Dziecko będzie musiało się wykazać również intelektem, żeby poukładać wszystkie części tak, by stanowiły spójną całość. Mało tego, dzięki zastosowaniu kół zębatych jest to zabawka ruchoma, ale tylko wtedy, gdy zostanie ułożona w sposób poprawny.

Te klocki do układania są świetną zabawą, która będzie rozwijała dziecko pod względem intelektu, a także motoryki. Co więcej, rodzic powinien pokazać maluchowi, jak klocki układać. Dzięki wspólnej zabawie zacieśni się więź pomiędzy potomkiem a jego rodzicem, dlatego tym bardziej warto skorzystać z okazji. Cena jest niezwykle atrakcyjna! Warto zdawać sobie sprawę również z tego, że połączenie edukacji z zabawą jest najbardziej skutecznym sposobem, żeby dziecko się rozwijało. Dzięki temu pozna, że nauka nie zawsze musi być nieprzyjemna.

Do produkcji oferowanego przez nasz sklep produktu użyto wysokiej jakości materiałów. Mowa tutaj oczywiście o drewnie, które pomalowano bezpieczną dla dziecka farbą. Co więcej, elementy są duże, dlatego jest znikome prawdopodobieństwo, że dziecko je połknie.

Nasz sklep to miejsce, gdzie znajdziesz wyłącznie sprawdzone produkty. Chcesz sprawić wyjątkowy prezent swojemu dziecku? Kup dzisiaj ten produkt, zabawka edukacyjna to klucz do poprawnego rozwoju pociechy!

Wymiary: około 27 x 9,5 x 7,5 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,56 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

W zestawie znajduje się podstawa oraz 12 elementów do układania.