Wczytuję dane...
Model: 10648
Realizacja zamówienia: 2 miesięcy
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Szukasz kreatywnej zabawki dla małego chłopca lub małej dziewczynki? Kup drewniane, kolorowe klocki-układankę od Small Foot. To ponadczasowy produkt, który doskonale wspiera nie tylko rozwój motoryki, ale również dziecięcą kreatywność. Drewniane zabawki mają pozytywne opinie przede wszystkim ze względu na swoją estetykę wykonania oraz trwałość, która przekłada się także na ich ekologiczny charakter. Klocki do budowy domku będą doskonałym prezentem dla każdego małego budowniczego!

Oferowane przez nasz sklep klocki to zabawka zręcznościowa polegająca na dopasowywaniu do siebie elementów różniących się między innymi rozmiarem i kolorem. Po połączeniu wszystkich części dziecku ukazuje się barwny domek, utrzymany w przyjaznej, ciepłej kolorystyce. Maluch może bawić się produktem zarówno w poziomie, jak i w pionie, ponieważ klocki mają odpowiednią grubość i są bardzo stabilne. Dzięki właściwym rozmiarom zabawka jest bezpieczna już dla niemowlaków po 12. miesiącu życia. 

Domek-układanka to zabawka rozwojowa, kształcąca wiele przydatnych umiejętności. Dziecko może z jej pomocą ćwiczyć pewny chwyt oraz niezwykle ważną koordynację oko-ręka. Kolorowe elementy różnej wielkości pozwalają maluchowi na badanie kształtów i poznawanie faktury drewna, a także na udoskonalanie sprawności dłoni oraz paluszków poprzez chwytanie, zaciskanie, przekładanie i dopasowywanie. Domek zabawka kreatywna rozwija również umiejętność logicznego myślenia i kreatywność. Motywuje dziecko do działania i podejmowania samodzielnych prób, a te zakończone sukcesem nagradza pięknym wizerunkiem budowli w przyjaznych, ciepłych kolorach. Produkt dostarcza dziecku rozrywki i zabawy, która owocuje opanowaniem umiejętności precyzyjnego dopasowywania kształtów. 

Przedmiotem oferty jest wieloelementowy domek złożony z czterech części. Cena klocków odzwierciedla jakość użytych do produkcji zabawki materiałów, świadcząc o solidności produktu.

Wymiary: około 12 x 3 x 9,5 cm 
Materiał: drewno 
Waga: 0,21 kg 
Wiek: od 12 miesięcy

Polecamy