Wczytuję dane...
Model: 9598
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Zabawa jest równie istotna dla prawidłowego rozwoju naszej pociechy co nauka. Co więcej, te dwie czynności idzie ze sobą świetnie połączyć, sprawiając, że dziecko w trakcie rozrywki będzie zdobywało nową wiedzę i umiejętności. Przydadzą się do tego odpowiednie akcesoria, gry i zabawki. Jedną z nich są puzzle 3D przedstawiające australijską operę w Sydney od Small Foot!

Klasyczne układanki i puzzle są znane od wieków i przez wielu postrzegane jako doskonała rozrywka nie tylko w ramach zabawy, ale także ćwiczenia mózgu pod kątem zapamiętywania i rozpoznawania. Układanie puzzli potrafi wciągnąć na długie godziny, a satysfakcja z ułożenia całego obrazka bywa wręcz niesamowita. Istnieje jednak możliwość urozmaicenia spędzania czasu w ten sposób, a są nią wspomniane puzzle 3D. Trójwymiarowe puzzle do składania wciąż pozostają nowością mimo wielu lat obecności na rynku. Pozwalają one na szczegółowe odwzorowanie rozmaitych obiektów znanych nam ze świata codziennego, takich jak pojazdy, budynki czy nawet przedmioty codziennego użytku.

Na tej podstronie prezentowane są puzzle 3D przedstawiające po złożeniu jeden z 7 cudów świata – legendarną operę w Sydney. Producent zadbał o ich wysoką jakość i jak najwierniejsze odwzorowanie designu budowli. Cały zestaw składa się z 57 elementów wykonanych z twardego, sztywnego kartonu, dzięki czemu zarówno poszczególne elementy, jak i złożony obiekt są trwałe.

Takie trójwymiarowe puzzle idealnie nadadzą się na prezent nie tylko dla małego podróżnika. Mogą także stanowić wstęp do innego hobby, jakim jest nieco bardziej skomplikowane modelarstwo.

Zadowoleni z zakupu rodzice zostawiają o tym produkcie wyłącznie pozytywne opinie. Zaznaczają oni w nich, że produkt jest świetnie wykonany, bardzo wytrzymały, a po złożeniu prezentuje się wspaniale. W naszym sklepie jego cena jest niezwykle atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Gwarantujemy ich szybką realizację, a także wysokiej jakości obsługę.

Wymiary: ok. 39 x 26 x 15 cm

Materiał: papier / karton

Waga z opakowaniem: 0,38 kg

Wiek: od 5 lat

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...