Wczytuję dane...
Model: 3460
Realizacja zamówienia: 30 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Gry planszowe to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. Stanowią atrakcję zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Marka Small Foot w swojej ofercie przygotowała logiczne gry planszowe, które integrują, pobudzają do myślenia, uczą współdziałania i zdrowej rywalizacji.

Jedną z takich rozrywek jest gra 4 w rzędzie. Plansza wykonana została z trwałego drewna o wymiarach około 24 x 15 x 16 cm, po złożeniu wygląda jak szkatułka, w której umieszczone są żetony w dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim. Pudełko waży 0,38 kg,a gra 4 w rzędzie przeznaczona jest dla dzieci powyżej piątego roku życia.

Zasady rozgrywki są bardzo proste, wymagają jednak refleksu, sprytu i podjęcia szybkiej decyzji. Gra 4 w rzędzie przeznaczona jest dla dwóch osób, choć śmiało można spróbować rozegrać pojedynek w wieloosobowych zespołach. Każdy gracz wybiera jeden kolor żetonów - to nimi będzie operował podczas rozgrywki. Na górze planszy znajdują się specjalne otwory, do których po kolei wrzucamy swoje krążki. Gra 4 w rzędzie polega na ułożeniu czterech żetonów obok siebie w rzędzie - pionowo, poziomo lub skośnie. Wówczas rozgrywka kończy się zwycięstwem gracza, który jako pierwszy ustawił swoje krążki w powyższej konfiguracji. Zadaniem przeciwnika jest takie wrzucanie żetonów, by przeszkodziły one rywalowi ułożenie swoich żetonów w rzędzie. Gra 4 w rzędzie to logiczna rozgrywka, która wymaga strategicznego myślenia - z jednej strony dziecko musi skoncentrować się na odpowiednim wrzuceniu swoich krążków, z drugiej skupić się na skutecznym blokowaniu ruchów przeciwnika. Uczy zatem sprytu i rywalizacji.

Kup drewnianą planszę z żetonami, aby podarować swojemu dziecku radość z rozgrywki i rozwijać jego przebiegłość, zręczność i bystrość. Gra wywoła uśmiech na twarzy, przyniesie wiele radości i wciągnie do zabawy na wiele godzin. To frajda również dla rodziców i opiekunów, idealne rozwiązanie na każde spotkanie towarzyskie.

Wymiary: około 24 x 15 x 16 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,38 kg

Wiek: od 5 roku życia

Polecamy