Wczytuję dane...
Model: 10334
Realizacja zamówienia: 15 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Small Foot

Kostka edukacyjna dla niemowlaka to nie tylko zabawa kolorowymi koralikami, ale świetnie sprawdzające się ćwiczenie dla małych rączek. To, co wyróżnia ten produkt to wzornictwo. Zwykle kostki motoryczne, jak sama nazwa wskazuje mają kwadratową podstawę. Ten produkt zbudowany jest na bazie trójkąta. W dodatku nie jest równy tylko węższy na górze. Dodatkowo poznacie tutaj wielu mieszkańców ogrodu przy wspólnej zabawie.

Kostka edukacyjna oferuje aż cztery różne możliwości zabawy:

- na górze umieszczono pętlę motoryczną z dwoma metalowymi prowadnicami. Na każdej cztery kolorowe koraliki. Dziecko przeplatając koraliki ćwiczy koordynację ręka-oko

- metalowy ksylofon (cymbałki) składający się z pięciu części, aby dziecko mogło poznawać pierwsze dźwięki. W zestawie również pałeczka. Na górnej podstawie został specjalnie przygotowany dodatkowy otwór, w który można ją schować, aby się nie zgubiła i zawsze była pod ręką.

- drzewo z sorterem. Ze ścianki wystają trzy klocki w kształcie kwadratu, trójkąta i koła. Dziecko ma za zadanie nałożyć jabłuszko z pasującym otworem na wybrany kształt. Dzięki temu całe drzewo pokryje się pięknymi czerwonymi owocami. Zabawa uczy kojarzenia i logicznego myślenia.

- na ostatniej ściance siedzi żabka i wraz z pająkiem poluje na biedronkę. Klocek z biedronką można przesuwać. Ta ścianka Was rozbawi.

Zabawka edukacyjna jest bardzo starannie i solidnie wykonana z litego drewna i sklejki oraz pomalowana w ładne, żywe kolory bezpiecznymi farbami. Dla maksymalnego bezpieczeństwa małych dzieci wszystkie narożniki zabawki są zaokrąglone.

Nasz sklep przygotowuje oferty z myślą o dzieciach, które zaczynają przygodę ze swoimi pierwszymi zabawkami w życiu! Cena nie jest wysoka, więc kup ten produkt już dziś!

Wymiary: około 21 x 21 x 29 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 1,03 kg

Wiek: od 18 miesiąca życia

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...