Wczytuję dane...
Model: 3416
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: SMALL FOOT

Ciekawą propozycją na zabawkę edukacyjną jest pętla motoryczna. To nic innego jak przekładanie przedmiotów z jednego miejsca na drugie po „pętli” – drodze powyginanej w różne strony. W kolorowym labiryncie dziecko odnajdzie klocki o różnych kształtach i kolorach. Zabawa polega na przesuwaniu drewnianych elementów po torze umieszczonym na drewnianej podstawie. Oddzielne tory labiryntu mają ciekawy i skomplikowany kształt, a żywe kolory i ukazane samochodziki dodatkowo zachęcą dziecko do zabawy.

Charakterystyka produktu :

-bardzo estetyczny

-żywe kolory

-różne kształty

Ta zabawka rozwojowa świetnie sprawdza się w ćwiczeniu sprawności paluszków. Z ulicznym motywem to świetny pomysł dla malucha, który od najmłodszych lat polubił samochody.

Zabawka zręcznościowa nie tylko ma na celu przeplatanie koralików po metalowych drutach, ale prowadzi również labirynt dla pojazdów. Całość tworzy piękną i radosną zabawkę, przy której z pewnością dziecko będzie mogło bardzo miło spędzić czas, zdobywając nowe umiejętności manualne. Zabawka uczy dziecko logicznego myślenia, cierpliwości oraz pomaga w rozróżnianiu podstawowych kształtów i kolorów.

Zabawka dla niemowląt jest wykonana z litego drewna, a metalowe pręty są zrobione w bardzo bezpieczny sposób.

Nasz sklep oferuje również zabawki dla niemowląt. Kup zabawkę swojemu dziecku już teraz. Wysoka jakość i niska cena na wyciągnięcie Twojej ręki!

Wymiary: około 16 x 20 cm

Materiał: drewno/metal

Waga: 0,62 kg

Wiek: od 12 miesiąca życia

Polecamy