Wczytuję dane...
Model: 0891
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Szukasz dla swojego malucha zabawki, która pozwoli mu rozwijać swoje umiejętności i przyjemnie spędzić czas? Kup drewniany sorter Viga w naszym sklepie -jego cena jest niezwykle atrakcyjna!

Drewniany sorter kształtów Viga Koło to doskonała zabawka, dzięki której Twoje dziecko rozwinie swoją koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę palców oraz dłoni, a dodatkowo pozna także różne kształty i kolory. Co więcej, dzięki walcowemu kształtowi sorter może toczyć się po podłodze, wydając przy tym ciekawe dźwięki, które zainteresują malca i zachęcą go do zabawy. 

Toczący się sorter kształtów to zabawka, która okaże się funkcjonalna nawet dla maluchów, które dopiero zaczynają raczkować. Piękne kolory i intrygujące dźwięki zmotywują dziecko do ruchu, a te siedzące będą mogły zająć się dopasowywaniem kształtów. W zestawie poza sorterem z otworami znajdują się bowiem również różnobarwne klocki w formie kwadratu, koła, plusa, trójkąta oraz dwóch innych nieregularnych figur, które należy dopasować, aby mogły zmieścić się wewnątrz drewnianego walca.

Sorter Viga to zabawka ekologiczna, wykonana z drewna malowanego bezpiecznymi farbami, niezawierającymi substancji toksycznych. Produkt spełnia normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM), dzięki czemu można bez obaw podawać go dziecku do zabawy. Duże elementy uniemożliwiają połknięcie, jednak zawsze warto bawić się z malcem wspólnie lub stale obserwować jego poczynania. Zabawka przeznaczona jest dla maluchów od 2 roku życia. 

Wymiary:  150mm x 150mm x 125mm

Materiał: drewno

Waga: 41 g

Wiek: od 2 roku życia

W skład zestawu wchodzi sorter oraz 6 kolorowych klocków. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...