Wczytuję dane...
Model: 0928
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: viga

Cena edukacyjnego sześcianu jest adekwatna do jakości, jest to bowiem pięć różnych zabawek w jednej. Każda boczna oraz górna ściana sześcianu oferuje dziecku inną rozrywkę i rozwija inne umiejętności. Złożony jest z labiryntu z koralikami, tablicy kredowej do rysowania, sortera kształtów, zegara oraz przeplatanki składającej się z trzech pętli motorycznych, po której przesuwa się koraliki. 

Wszystkie pięć zabaw rozwija dziecko intelektualnie, a także manualnie. Tablica rozwija artystyczne i twórcze predyspozycje oraz uczy kreatywności. Dzięki przeplatance, labiryntowi i sorterowi kształtów maluchowi polepszy się umiejętność koncentracji, cierpliwość, myślenie przestrzenne jak i również logiczne myślenie i szukanie rozwiązań. Natomiast podczas zabawy zegarem, który znajduje się na jednej ze ścian, poprzez zabawę i miłe spędzanie czasu nauczy się czytać godzinę z zegarka ze wskazówkami. 

Dla najwyższej jakości produktów, jakie oferuje nasz sklep, zabawka posiada atesty ASTM oraz EN17. Oznacza to, że drewno i metal, z którego została wykonana, jak i również farby i lakiery użyte do wykończenia, nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i są nietoksyczne. 

Kup nasz produkt, jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku długie godziny świetnej zabawy oraz by z każdej z nich wynosiło pożyteczne umiejętności i odkładało zabawkę mądrzejsze. 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia.

Zestaw zawiera sześcian oraz dziewięć klocków przeznaczonych do sortera.

Wymiary produktu:

300mm x 300mm x 550mm

Wymiary opakowania:

330mm x 330mm x 340mm 

Waga: około 120 g

Polecamy